Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

BARTNEW@02.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1999
Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : AMORTYZATORY
JEST TO ZWROTNY DYNAMICZNY SAMOCHOD DLA DWOCH OSOB DO JAZDY MIEJSKIEJ, WSZELKIE PROBY ZROBIENIA Z NIEGO SAMOCHODU RODZINNEGO, TRANSPORTOWEGO CZY SPORTOWEGO Z GORY SA SPISANE NA NIEPOWODENIE, za takie pieniadze autko spisuje sie doskonale i jest dosc ekonomiczne,panom w starych bmach czy innych podrasowanych trupach moze utrzec nosa, polecam samochod rozwaznwej osobie lub mlodemu maluzenstwu, nalezy pamietac ze ze wzgledu na ogola delikatnoc konstrukcji autko trzeba szanowac a wtedy na pewno posluzy nam dlugo i nigdy nas nie zawiedzie ( mi przynajmniej sie to nie zdarzylo)
SILNIK ZASKAKUJACA ELASTYCZNY, DOSKONALE SPRAWDZA IE W MIESCIE ZA TO NA DLUGIE TRASY NIE POLECAM, DRAMAT Z WYPRZEDZANIEM
PRZECIETNA
ZBYT MAłE BOCZNE LUSTERKA
CIUT ZA GLOSNA PRACA WIATRACZKA, SAMOCHOD W ZIMIE OGRZEWA SIE MOMENTALNIE
IDEALNA DLA DWOCH OSOB NAWET NA DLUGIE TRASY, DLA 4 DRAMAT, ZASTANAWIAM SIE TYLKO DLACZEGO W DOWODZIE JEST WPISANY JAKO SAMOCHOD PIECIOOBOBOWY?? PRZECIEZ TO PRAKTYCZNIE IE MOZLIWE ZEBY NORMALNIE I W CALOSCI PRZEWIESC NIM RODZINE
NIE PALI ZBYT DUZO JAK NIE MECZYMY SILNIKA
wszystko fajnie tylko czemu na bocznych drzwiach w seicento zastosowano ceratopodobny plastyk? tu projektant przesadzil, poza tym w pozadku
OPROCZ STANDARDOWEJ ZAROWKI POD DESKA, KLAMKI, TYLNEJ WYCIERACZKI (CO CHYBA JEST NORMALNE DLA TEGO MODELU) NIC SIE NIE PSUJE
POWAZNYCH USTEREK NIE BYLO

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 55KM 40kW [l/100km]