Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

tomek, 17 lat temu
Rok produkcji 1999
Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
samochodzik jeszcze nigdy mnie nie zawiodl w ciagu poltora roku ,,odpukac,, pare groszy wlozylem w ulepszenia tzn zawieszenie(wsporniki przod/tyl 350zl, dystanse 20zl, felgi z oponami 1000zl),silnik(filtr storzkowy 130zl, sportowe swiece i przewody 350zl) i spostowy wydech koncowy 250zl co o wiele polepszylo osiagi autka polecam
przede wszystkim ekonomiczny i to sie tutaj liczy,malo pali a predkosci rozwija nie male maksymalnie jechalem swoim 193kmh to calkiem niezle, fakt ze troszke z gorki(oczywiscie autostrada) ale normalnie 175kmh to zaden problem spalanie troche rosnie ale co tam
moja juz chyba do wymiany ale jeszcze jezdzi
z szerszymi oponami1655513, wspornikami i dystansami na kolach 0.5cm nie jest tak zle polecam
doskonala widocznosc
brakuje w nim miejsca ale nie ma co narzekac
dziala calkiem dobrze
mam 190cm wzrostu ale daje rade, z tylu brakuje miejsca to auto dla 2 najwyzej 3 osob jak trzeba to i 4 pojada ale o jakimkolwiek komforcie trzeba zapomniec
chyba nie najgorsze polecam zagluszanie wszystkiego muzyka
to jezdzi prawie za darmo, przeglady tez nie drogie
za mojego maluch zaplacilem 3500zl co bylo dobra okazja wraz z modyfikacjami 5800zl warto warto warto co do jakosci to najgorsza nie jest mimo szarych plastikow
jak narazie na nic nie moge narzekac poza zblokowanym prawym tylnym bebnem, spowodowane ostra jazda z uzyciem recznego i wymiana tlumika koncowego na sportowy za 250zl co i tak bylo koniecznoscia
jeszcze nic nie naprawialem tylko modyfikacje wlasnoreczne oczywiscie wszystko jest tak proste jak w maluchu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 39KM 29kW [l/100km]

6,9