Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

Marek, 18 lat temu
Rok produkcji 2002
Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
Samochod do miasta dla osob niewielkich wymiarow:) Prawda jest taka, jezeli dba sie o samochod to bedzie Ci sluzyl! Przeglady zawsze na czas i bedzie ok!
Silnik ok! Gaz mam od nowosci, czasami bywaly problemy z ustawieniem, ale cos mi sie wydaje ze to majster nie potrafil ustawic, choc marudzil ze to wina przewodow (ale nie potrafil mi powiedziec jakie mam zalozyc zeby bylo ok). Zuzycie silnika na gazie takie jak na benzynie, oleju bierze tyle co na poczatku-nie ma potrzeby dolewac miedzy przeg
do 80tys bylo ok, pozniej zaczelo cos wyć i po 20tys sie uspokoilo. Do malucha ja dac a nie do tego auta. Z silnikiem 1.1 mialy zupelnie inna-super chodzi!
Male to jest wiec skacze na dziurach, na zakretach sie przechyla jak diabli (brak stabilizatora) ale to nie jest samochod sportowy tylko miejski i tylko miejski!!
wszystko widac! Parkowanie w miescie to pestka!
mam 182cm wiec nie naleze do super wysokich ale nie moge z zaden sposob znalezc sobie miejsca w tym samochodzie! albo kierownica za daleko albo pedaly za blisko. Pzyciskow za wiele nie ma to nie ma sensu sie nawet o nich rozpisywac:P
grzeje zima niezle, ale co mnie zawsze wnerwia to ze zeby bylo cieplo przy duzych mrozach to musza byc wysokie obroty! tej zimy czasami na trasie jechalem na 4ce zeby dogrzac, ale ja jestem zmazlakiem:)
auto 2-osobowe!!! do miasta na male zakupy.
im szybciej tym glosniej
jak na taka pojemnosc zdecydowanie za duzo! Napewno moja noga ma tu cos do powiedzenia, ale mimo wszystko polecam 1.1, no chyba ze na miasto to i tak bez roznicy. Spalanie podane przeze mnie to jest LPG!!
Kupilem nowy i nigdy wiecej tego nie zrobie! Jest frajda bo; nowy pachnacy fabryka i gwarancja na 2 lata, ale mnie na to nie stac narazie:) Koszty utrzymania bardzo niskie!
z drobiazgow to wiele nie bylo, co mnie najbardziej dziwi to plamy na tapicerce, wygladaja jak tluste w miejscu wcisków w drzwi, a skad sie wziely to nawet serwis nie wiedzial, ale wymienil.
Kupilem nowy i mialem pecha! po 30tys walek do wymiany, ale to wina zlego hartowania, co i tak nie powinno sie zdazyc. Wyminiony na gwarancji wiec luzik. Rzecz ktora potwierdza ze silniki fiata sa bardzo dobre, a jednoczesnie ze Fiat to tylko Fiat, to wymiana pierscieni - powod - zapomnieli w fabryce zalozyc 3 pierscienia-uszczelniajacego na jednym cylindrze!!! Jednak na tych dwoch przejechalem 80tys!! i tak niezle:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 0.9 39KM 29kW [l/100km]

7,2