Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

pawcio, 18 lat temu
Rok produkcji 1999
Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
jezeli ktos przerzucił sie z malucha itp. to jest niebo a ziemia.mi osobiscie to juz sie znudził potrzebuje cos bardziej dynamicznego i wiekszego np cordoba lub ibiza
brak mocy poza miastem ,dobry silnik na jazde miejską
miałem awarie skrzyni po kupnie w salonie dosłownie po trzech miesiącach jazdy, jedynka ,trojka i wsteczny trzeba z wyczuciem ogolnie to słabo
słabe zawieszenie wymiana po 40tys km amortyzatorów tył , tuleje wahacza tylnego z przodu jakies stuki i pisk klocków hamulcowych ale za to dobre hamulce a i ręczny cały czas rdzewieje ,zacina sie.ogolnie to na 3+
jak dla mnie bez zarzutów tylko lusterka troche małe
w zimie gorąco mozna w koszulce jezdzic dobry nawiew ciepłego powietrza
tutaj to słabiutko jak dla mnie to za mało miejsca gdzies na dłuzszą trase tylko dwie osoby.dla pasażera bocznego fotela z dłuzszymi nogami to tragedia,gaz i hamulec zdarza mi sie nacisnąc jednoczesnie z mały odstęp miedzy pedałami
silnik tak do 100km/h moze byc ale powyzej jest dosyc głosno,siedzenia nie są za wygodne i cos skrzypi taka fuszerka, zawieszenie jest słabe czasami dochodza jakies stuki cos piszczy cos trzeszczy badziewie słaby komfort jazdy , trzęsie na dołach jak cholera
benzyna trasa 4litry,mieszana 6litr.,miasto 7 a nawet 8 w zimie na gazie to tak min 7l na maxa 9l
szkoda kasy na nowy z salonu lepiej kupic uzywany z nieduzym przebiegiem za 10tys i sie jezdzi
moze byc tanie czesci nie zdarzyło sie aby mnie zawiodł podczas jazdy
ogolnie to nic sie nie psuje.jedyna awaria powazna to skrzynia biegów na gwarancji ale po roku znowu to samo bo w ASO wstawili stare czesci złodzieje i oszusci

LPG - zużycie paliwa dla silnika 0.9 39KM 29kW [l/100km]

Fiat Seicento Hatchback 3d