Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

sham71@wp.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 2002
Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
NIE POLECAM. Lepiej odrzałować 10tys zeta wiecej i kupic cos lepszego innych marek.
jezdze na gazie od 2,5tys przebigu fabrycznego. Nie polecam zakładania gazu do tak małej pojemności skokowej. 46tys uszkodził sie termostat, wymianka bagatelka 250zeta, poza ASO.60tys wszystkie uszczelki w silniku do wymiany(podobno przez gaz). 75tys pompa wodna. 90tys urwala sie sprężynka znajdująca sie w tarczy sprzegłowej, a tarcza po takim przebiegu jak nowa(o dziwo)
Biegi wchodzą nienagannie, jest ogólnie bez problemu.
po 35tys uszkodziło sie łożysko na przegubach-WYMIANKA!! 60tys przednie amortyzatory do wymiany, lewy amortyzator 0% skuteczności (podobno to normalka). Ciężko chodzi kierownica
bez problemowo wszystko widać, z tyłu i z przodu
drzwi otwieraja sie szeroko, przełączniki ogólnie dostępne. jedynie trzeba sie nauczyc włączac światła pozycyjne. Pedały: gazu, hamulca i sprzegła zbyt blisko siebie. Bardzo czesto sie zdarza, ze naciskam dwa naraz sprzeglo i hamulec np. przy znianie biegow, prosze sobie wyobrazic co sie dzieje ze mna i pasazerami podczas tego przy predkosci 90kmh?!?!?!?!? W złym miejscu umieszczony klakson, bo z boku środka kierownicy(nie wiem czy dobrze opisałem)
przy dużych mrozach temperatura jest taka sobie. Wiatraczek musi być przez cały czas na pierwszej pozycji w dni pochmurne oraz w deszcz, bo inaczej zaparuja szyby.
z przodu jest ok, z tyłu nie ma gdzie wcisnąć nóg osobom dorosłym, jak i dzieciom.
ciut cichrzy od malucha
do owych 2,5tys na bezynie srednio 6,5l, trasa 5l, miasto nie sprawdzałem. Na gazie: miasto 9-10l, trasa 7,8l, srednia ok 8,5l. Rzadna rewelacja auta o wiekszej pojemnosci spalaja tyle samo. UWAGA lub PRZESTROGA dla tych ktorym mówia ze seicento na gazie malo pali: SEICENTO NA GAZIE PALI BARDZO DUZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
najtańszy pojazd na rynku, jedyne co mi przychodzi na myśl, żadnych zalet
AUTO BARDZO ZAWODNE
Patrz jak wyzej