Ocena kierowcy - Fiat Regata Sedan

DJ KRYLSONIC, 22 lat temu
Rok produkcji 1985
Fiat Regata Sedan 1.5 79KM 58kW 1985-1987 - Oceń swoje auto
Doskonały samochód,bardzo dobrze dopracowany,idealnej jakości materiały - naprawde!!!Doskonałe zawieszenie samochód sietnie sie prowadzi i tzryma sie drogi,siedząc w srodku przy pokonywaniu ciasnych ostrych zakrętów masz wrażenie ze siedzisz w samochodzie sportowym a nie rodzinnej limuzynie..PS polecam zakup ogumienia o wymiarze 185/55r14 u mnie taki zestaw komponuje sie idealnie!
bardzo wytrzymala i dynamiczna jednostka 85 koni to bardzo dobry rezultat nawet jak na dzisiejsze czasy..
wszystkie biegi wchodza jak sie nalezy bez zadnych zgrzytow
troche tylne slupki przeszkadzaja ale to w tego rodzaju nadwoziu tonormalne
Regata bije w tej kategori nawet samochody nowe na głowe!wszystko jest pod ręka,latwe w obsłudze,samochód ma doskonałe wyposażenie (4zagłówki,podłokietnik,centralny zamek,elektryczne szyby,elektronicznie sterowane nawiewy!)bagażnik ma ogromną pojemnoś 525litrów!
Jest to Włoski samochód więc w lato musi miec dobre nawiewy,i tak własnie jest,ogrzewanie również bez zazutów.
w tym zawsze Fiat górował nad innymi markami..mimo iz mam 190cm wzrostu miejsca jest od groma
ostatnio wymienilem portki i muszę powiedziec ze ten wóz jest naprawde cichy,nawet w dzisiejszych czasach!wśrodku przy prędkości 130km/h jesteś przekonany ze nie jedziesz wiecej jak 100-110,przy malych predkosciach silnik jest bardzo mało słyszalny,w srodku jest cicho
ostatnio spalanie mi mocno wzrosło,nie jest to wina samochodu,lecz "fachowców"naprawiających gaznik..wczesniej samochód na trasie mieścił sie w 7litrach przy wmiare spokojnej jezdzie
Regata naogół jest ceniona za swoja wytzrymalos i niezawodność,samochód jest naprawde bardzo dobry a za ta cene nie znajdzicie nic lepszego!!!PS.gdy ktoś mi wmawia żę ma regate i sie wciaz psuje,sypie i wogóle to są 2 wyjścia :albo ma jakiegoś zajeżdzonego rzęcha z przebiegiem (prawdziwym nie na liczniku)500tys.km,albo poprostu nigdy nie jezdził Regatą..
nie ma sie do czego przyczepic,ostatnio wymienialem cieknącą uszczelke zacisku hamulcowego,duperela,ale cieknący hydrol wyżarł mi farbe na feldze
żadnych usterek,awari,napraw
Fiat Regata Sedan