Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

Marcin Jastrzębie, 18 lat temu
Silnik 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Rok produkcji 1994
Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
w miare ekonomiczna konserwa niestety tylko dla kawalerów
ssanie to głowny problem,ciężko wyczuć kiedy autko dostatecznie jest nagrzane,lui szarpać i sie dusić szczegulnie przy ruszaniu za mały moment obrotowy
najwięszy proble jest z wbiciem 5 biegu a jak już nam sie to uda to nieraz sam wyskakuje chodż zarza sie niezmiernie żadko to i tak irytuje reszta mieści sie w normie ale nie unijnej...
dałem 4 bo chodz amorki w tym aucie nie maja za długiej żywotności należy mu sie duży plus za promień zawracania ok 8.5 metra mam teraz reno clio i wiem co to znaczy słaby skręt clio potrzebuje A4 żeby zawrócić
bardzo dobrza niestety lusterka boczne są troszeńke za małe a wsteczne to już śmmiech na sali ni jak nie moge go ustawić żebym dobrze widział co sie dzieje za moimi plecami
dla mnie ok ale moja dziewczyna jest w siódmym niebie [pułka na torebke] ...odziwo pakowne 6 osób i jechał czasem mnie zadziwiał a ludziska po obiadku byli hehe
moc dmuchawy jest wystarczająca ale w mroźne dni trzeba miec ze soba farelke nawet przy zasłoniętej chłodnicy nie osiąga optymalnej tem.
z przodu da sie wysiedzieć mam 185 cm wyrostu i waże 105 kg a nie mam problemów z wsiadaniem i wysiadaniem ale osoby siedzące za mną już nie mają tak dobrze.....tył to miejsce dla teściowej niech sie gniecie gad jeden
do 100 zośnie potem robi sie troszeczke za głośno ale wystarczy średniej klasy radio i da sie strzymać
pali mniej niż maluch,częsci taniocha za 200 zł zrobiłem uszczelke pod klawiatura,środkową poduszke pod skrzynią, hamulce tył i linke ręcznego to jest największy plus tego samochodzika
śmieszne pieniądze,plastic troche straszy
samie śmieszne rzeczy głownie elektryka lubią sie przepalać wszelkie przełączniki jak świateł długich czy awaryjne
nigdy mnie nie zawiódł gdy rano wstawałem nie modliłem sie czy skubaniec odpali czy zrobi mi psikusa nawet przy janwiększych mrozach a w tym roku były strasznie tzn.do28 w minusie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 i.e. S 39KM 29kW [l/100km]

6,6