Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

Łukasz89, 16 lat temu
Silnik 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Rok produkcji 1996
Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : Myślałem ze bedzie wolniejszy ale pozytywnie mnie zaskoczyło. Aha w trasie w 2 osoby normalnie sie wyprzedza ale jak sie jedzie w 4,5 osob to nienależy podejmować manewrów gdy auta jadą z przeciwka. P.S- Pisałem całą prawde o tym samochodzie nic nie ukrywałem ogóólnie polecam dla świerzych kierowców. odradzam 700.
Karoseria : niewielkie ognisko rdzy na tylnym błotniku.
Cieniasek to moje pierwsze auto i jestem z Niego zadowolony:) NAstepne planowane auto w bliskiej przyszłosći to Honda CRX 130konna:) Moja ocena to 4
W tej kategori daje 4 ponieważ na silnik 0.9 o mocy 40km osiagi są niezłe ponieważ autko dorównuje np Skodzie felicji o silniku 1.3 i mocy 60km aha a maxymalna prędkosć mego Fiacika to 155km/h z niewielkiej górki ale sprawdzone w 2 osoby:) P.S- w porównaniu do 700 to rakieta:) Moja ocena to 4
Skrzynia biegów akurat w moim to nie jest najlepsza strona:( Przy szybkiej zmianie biegów 3 zgrzyczy i czasami wsteczny ciezko wchodzi ale to chyba tylko tak u mnie jest:( a reszta biegów Ok:) Moja ocena to3
Moje auto porusza sie na felgach 13calowych to jest ok wiadomo casami troche zamacha na boki ale to przecież nie jest sportowy samochód przyklejkony do jezdni. P.S-ja nie narzekam moze dlatego ze w zawieszeniu u mnie nic nie stuka ani nie puka poprostu wszystko porobione:) Moja ocena to 4
Jak dobrze ustawisz lusterka boczne to nie jest najgorzej ale przydałyby sie większe. Kto nie umie parkować ani cofać na lusterkach to wystarczy obrócic głowe do tyłu i wszystko widac i napewno w nic sie nie zaczepi ani samochodu sie nie zarysuje:) Moja ocena to 4
Zimą autko szybko sie nagrzewa:) i szyby szybko odparowują:) Ale latem to niestety porażka Ciezko sie jedzi:( Moja ocena to 3
Dla kierowcy i pasażera sprzodu to wystarczy miejsca ale dla siedzacych na tylniej kanapie w 3 to jest dosć uciazliwe. JAk przednie fotele troszke do przodu sie podsunie to styłu dla 2 osób luzik:) Moja ocena to 3
JAk sie jeżdzi 90km/h-100km/h to nie jest żle ale auto od 120km/h zaczyna Chałasować ale ja mam u Siebie basowy tłumik to mi to nie przeszkadza:) Moja ocena to 4
Ekonomiczność hmmm ja jestem uczniem i na dojazdy do szkoły po mieście to autko nawet dobrze przyspiesza od świateł do świateł po mieście pali około 6litrów paliwka poza miastem myśle ze w 5litrach sie zmieści:) Aha auto bardzo TAnie w utrzymaniu należnosć OC z 60% znizka na cały rok to uwaga tylko 182zł:) częsci też kosztuja grosze i nie ma problemu z ich dostaniem:) Moja ocena to 4
Wiadomo wartosć tego samochodu to około 3.5tys złotych za taka cene można kupić starsze ale lepiej wyposażone auta ale jak kto woli> Moja ocena to 3.
Ja mam swoje auto od 4 miesiecy zrobiłem im 10tys km i jak narazie tylko raz mi linka od sprzęgłą pękła. A pozatym to niezawodny:) Tylko tankuje i kilometry na liczniku kręce:) Moja ocena to5
JAk narazie to zadnej poważnej usterki nie miaęłm i oby tak pozostało. Moja ocena to5

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 i.e. S 39KM 29kW [l/100km]

5,3