Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

Busiek (busiek_db), 18 lat temu
Rok produkcji 1994
Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Bardzo przyjemny samochodzić w srodku dużo miejsca dla Pasażera i kierowcy co najważniejsze Tani w zakupie i z utrzymaniu. Polecam dal młodych kierowców, Szeroki zasób części tuningowych.
Ocena Dobra. A spowodowane jest to tym iż mój egzeplarz odpala i jeździ jak temperatura nie spada ponizej -15. Jezlei chodzi o kulture pracy spisuje sie bardzo dobrze, jak na takie male autko nawet sobie radzi. OSobiscie polecam 900-tkę
Działa bardzo dobrze, Nie ma sięczego spodziewać w końcu po 31 koniach pod maską ;)
Bardzo dobrze wchodzi się w zakręty choć troszeczkę jest za miękki i czuć jak na zakrętach się wychyla
Bardzo Dobra, bez dwóch zdań
Mijsca jest sporo więc jest gdzie co kłaść, brakuję tylko miejsca na napoje, ale mozńa dokupić taką nakładkę aby to było, razem z miejscem na monety. Koszt 30 zł na allegro. Więc nie ma z tym problemu
Grzeje, bardzo dobrze, ale trzeba przejechać kilka kilometrów.
Bardzo Dobre.
Oj Tutaj niestety przy większych prędkościach bardzo słychać ten "ryk" silnika
Mogło by być mniej, ale nie jest tragicznie. Nie opłaca sięgo nawet na gaz przerabiać.
Za egzeplarz dałem 3 tyś zł dołożyłem do niego wiadomo Nowy akumlator, Oleje Filtry itk. Ale jeżeli chodzi o jazde to jeździ się za tą samą cenę co fiatem 126p (To samo spalanie). Więc polecam wszystkim Ale modele z Silnikami 900. Osobiście podkręcę moją 700 z 31 na 41 koni tak aby dorównać 900 ;) Pozdrawiam.
Występują jak w każdym smochodzie ale w tym modelu drobna usterka robi poważne problemy
Żadko sie zdarzają poważne usteerki prędzej pierdoły

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.7 30KM 22kW [l/100km]

5,4