Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

cakp, 19 lat temu
Rok produkcji 1993
Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
dla kobiety na miasto no dla cierpliwej kobiety na miasto
jak to fiacik glosny niestabilny auto totalnie na miasto
wsadzasz druga osobe do cieniasia i juz czujesz wage inaczej operujesz biegami przy 4 osobach czuc slaba moc silnika czeste redukcje na biegu mi troche wyje skrzynia ale z tego co slysze duzo osob sie skarzy na skrzynie w cieniasie uzywana 600zl po przebiegu 60tys km ...1 bieg tragedia odrazu 2 jak ruszysz nie zredukujesz spowrotem do 1 zeby przeciagnac auto zgrzyta...brak synchronizacji....lepiej wypada polonez...brak 5 biegu przy wyprzedzaniu tragedia
trzyma sie drogi do 90km/h pozniej lepiej niewyprzedzac lub uwazac co sie robi malo stabilne juz leci w powietrzu no lekkie auto .....
bez zarzutu male auto przy parkowaniu zadnych problemow jest krotkie widocznosc z kazdej strony super jest rowne
jak to fiat zawsze jest cos do zrobienia i poprawki
bardzo dobry nawiew wlosy mozna wysuszyc lepszy niz w polonezie ogrzewanie bez zarzutu silnik szybko sie nagrzewa 1km i jest 90stopni i tak trzyma nawet do 300km zima nie zmarzne w nim nie idzie wytrzymac jezeli jest na max ogrzewanie
mam 185cm wzrostu siedzenia do konca nie odsune bo juz nie siegam do kierownicy za mna jest na styk powiedzmy ze auto 4osobowe dla ludzi 170cm wzrostu przednie odstrony pasazera po odsunieciu do tylu wyprostuje nogi zprzodu
glosny halasujacy stukajacy treszczy trzesie sie jak w maluchu
gaz 6l na trasie 8-9 miasto....paliwo nie wiem niesprawdzalem....czesci tanie ale pierdoly sa irytujace a to cos nielaczy a to stuka a to guma od przegubu do wymiany 8zl a pol dniaroboty....czesci naprawde tanie do 100zl max no chyba ze pol silnika wymieniacie
moze byc tanie w utrzymaniu i eksploatacji
szkoda gadac jak to fiat wlasnie drobiazgi sa irytujace
powaznych nie bylo procz wymiany lozyska i przegubow.....auto mozna samemu sobie naprawiac jest proste w budowie i do wiekszosci napraw niepotrzeba specjalnego sprzetu nawet zbieznosc swiatel samemu mozna ustawic polecam ksiazke serwisowa do cieniasia sam naprawiam wydawnictwa WKŁ krzysztof trzeciak jest pisana jak instrukcja obslugi magnetowidu biezace naprawy nie sa problemem z ta ksiazka mozna ja sciagnac znanymi programami peer to peer

LPG - zużycie paliwa dla silnika 0.7 30KM 22kW [l/100km]

6,8