Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

fiat132@go2.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1995
Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
myślałem że nie da się nim długo jeżdzić ale się da ! a jak się ma drugi wóz- (jakąś alfke np) co pali w mieście 15 to cc jest najlepszy
0,7 nieraz jeżdzi zamulony / pewnie przez ciągłe testowanie składu mieszanki... ktoś wie ile obrotów śrubką regulacyjną daje okolice optimum??? zbieram na obrotościomierz. będzie z sc :) na autostradzie Poprad-Lipowski mikulas udało się uzyskać 140km/h na gazie:) na benzynie o grubość strzałki szybciej->na obwodnicy radzymina:)
brakV... ciężko trzymać paczkę na trasie bo wchodzi w wibracje
da się wyczuć:) nadąża za silnikiem
wraz z lusterkiem panorama, kosztem bezpieczeństwa biernego słupki nie ograniczają widoku :)
pasi:) intuicyjnie, wszystko na swoim miejscu. korbki szyb otwierane w "dobrą" strone ;) pozdrawiam fanów audi , fordów :)) i resztę odmieńców
działa spox odnąsząc do komentarzy fiata132 - lux malina w zime ani razu nie jechałem przy otwartych oknach;)
2 z przodu wporzo. jak ktoś się zapomniał i zechce jechać w więcej osób- pozdrawiam;)
już kupiłem wygłuszki, przed wakacjami zakładam:) jeszcze wymiana rozrządu i gr8 erasztą lubie jak buczy i słuchać co się w silniku dzieje:)
na gazie mi pali7l-miasto 6,2-trasa w zimie + litr rekord osiągnął tata, (przed gazownią)-z Wawy do Gdańska, przy 80 spalił poniżej 5 bak styknął na 740km!!! ale to przy przebiegu paru tysięcy;) teraz wzrasta, ile pali cc700 przy przebiegu 200.000???
części najtańsze. spalanie- czołówka problemów- mało do radości potrzebny drugi wóz z włoch.
więcej czasu i sam się z wszystkim uporam:)
hajs na auto stracony nie jest!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 0.7 30KM 22kW [l/100km]

7,1