Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

CC-700 Kielce., 13 lat temu
Rok produkcji 1995
Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Karoseria : auto z 1995 r i w zasadzie brak korozji.Tico po 9-u latach codziennej eksploatacji zaczęło korodować przy przednich nadkolach przy progach dzisiaj pewnie z niego żyletki no i koszty części i napraw troche pewnie wyższe.
co można wymagać od auta mającego 16 lat jeżdzącego i nie skorodowanego w cenie 1000 zł przeznaczonego aby dojechać w mieście tu i tam i spokojnie zaparkować bez bólu serca patrząc na powgniatane drzwi CC polecam jako lek dla zachowania zdrowia psychicznego dla poruszających się w mieście.
jak 700 tka trochę ciszej niż f-126p ale szumek miły.
kupione auto ma około 140 tys więc lewarek trochę lata ale da się jeżdzic kwestia przyzwyczajenia i problem z głowy.
wymieniony wahacz był w coś walnięty.Po wymianie na razie ok.Bardzo zwrotny przy manewrowaniu ale to nie ścigacz.
Do miasta idealna a po to było auto kupione aby się poruszać wyłącznie po mieście. Na trasę jest SUV.
Nie narzekam
W czasie upałów była ok. zimą zobaczymy. Jest dach szyber nawet działa do sprawdzenia w czasie deszczu bo na razie nie padało.Przy myciu ok.
Dla dwóch osób ok.tył dla psa który lubi tam jeździć.Ma fajną półkę i tam leży Prima sprawa bo nie łazi po całym samochodzie.Wg nowych przepisów problem fotelika lub pasów dla psa .Ustawodawca zapomniał o tym problemie.Pole do popisu dla nowych posłow.
w normie sympatyczny hałasik silnika przypomijaną się stare dobre czasy jazdy F-126p
Mniej ważna bo i tak musze jeździć, ale można wytrzymać.Tak naprawde to nie wiem ile pali.Po zakupie był w przeglądzie teraz sprawdzę.Wlałem ko 15 l na próbę.
zakupony w cenie no trzech par butów pewnie się zwróci bo kapcie by przemokły łażąc po dziurawych chodnikach i kałużach w zimie i za rok do wyrzucenia. Uważam że samochód wart swojej ceny zwłaszcza, że kupując używany zawsze się trzeba liczyć z pakietem startowym a usterek wszystkich się nie wykryje bo się nie ma rentgena w oczach.
Nie wiem mam go 2 tygodnie i trzeba było wiele drobiazgów doprowadzić do stanu używalności, zwłaszcza pasy z tyłu dla ewentualnego uspokojenia sumienia policjanta że są.
Nie wiem mimo przebiegu ok 140 tys km mechanik wymienił korek wlewu wahacz marzetę zarówki tablicy i chyba do wymiany stacyjka bo się zaczęła złośliwie zacinać po powrocie z przeglądu Reszta wszystko ok.ewenement jak na taki w sumie tani wieloletni samochód eksplowatowany w rożnych warunkach i właściceli co świadczy o jego żywotności prawie jak Mesia.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.7 30KM 22kW [l/100km]

6,1