Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

pers1@interia.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1993
Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak na 700 cm3 to silnik wydal mi sie dość dynamiczny. Myslalem że bedzie to taki muł a troszke mile sie zaskoczyłem.
samochod nadaje sie tylko na jazde po miescie i na dojazdy do pracy i jako taki mi służy, nie polecam tej kosiarki na jazde na trasy, boli tyłek i plecy. Dobrze że mam drugi samochód na jazde na trasy.
praca silnika to taka kosiarka
skrzynia haczy na 3 biegu, trzeba sie przyzwyczaić lub naprawić ( istnieją zestawy naprawcze)
extra trzyma sie drogi sam byłem zaskoczony że taka kosiarka a tak trzyma tor jazdy
Dobra widoczność ale w ładną pogode , w czasie deszczu szyby parują i żaden nawiew tego nie zmieni.
jak na kosiarke przystało kanciate kształty
bardzo przecietnie ale w zimie grzeje szkoda że szyby paruja na potęge, wina żle umieszczonych nawiewów bocznych szyb
malo miejsca
kosiarka ta nie jest wogóle wyciszona
ekonomia to duzy plus tej kosiareczki zarówno jeśli chodzi o spalanie jak i o ceny części
za rocznik 1993 zapłaciłem 1800 zł na początku 2007 roku. Myśle że w tej cenie to dobry zakup nawet jeśli będzie sie psul i bede musial w niego inwestowac. ( licze sie z tym ze to taka mala skarbonka ale tanie części)
u mnie narazie nic sie nie zepsulo
u mnie narazie nic sie nie zepsulo