Ocena kierowcy - Dodge Nitro

Silnik 2.8 CRD 177KM 130kW
Rok produkcji 2007
Dodge Nitro 2.8 CRD 177KM 130kW od 2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Super motor
Auto bezawaryjne. Kiepsko wyposażone jak na tą klasę auta . Jakośc wykończenia wnetrza pozostawia wiele do życzenia. Wyglad zewnetrzny jak dla mnie rewelacyjny. Fajny motor o niezłych osiągach. I to co spowodowało , ze sprzedałem to auto to strasznie głośno podczas szybkiej jazdy(120-130 km/h)i do tego jeszcze beznadziejne hamulce.
Wystarczająca moc silnika. Motor bardzo elastyczny
Skrzynia 6-io biegowa spisuje się całkiem dobrze. przeszkadza drżąca dzwignia zmiany biegów
Układ jezdny wprowadza kierowcą w niepewność zachowania sie auta co spowodowane jest duzą moca i kiepskim zawieszeniem. Auto raczej dla kierowców którzy nie lubią jezdzić zbyt szybko
szerokie słupki boczne oraz małe szyby ograniczaja widocznośc. Plusem sa dobre i duże lusterka boczne
wszystko na swoim miejscu.
Nagrzewa sie w błyskawicznym tempie nawet bez Webasto. Klimatyzacja super wydajna. Brak nawiewów dla pasazerów na tylnej kanapie.
Mało miejsca dla kierowcy. Brak miejsca na lewa nogę . Pasazerowie z przodu i z tyły ok.
Bardzo głosny przy duzych predkosciach. W miare konfortowo mozna się poruszać do 100km/h.
zużycie paliwa miasto do 12l w trasie mozna zejsc poniżej 8l. Przy tych gabarytach to myśle ze jest ok. Maksymalnie udało mi sie spalić 13l. Oczywiście spalanie przy normalnym uzytkowaniu auta.
kiepska jakośc za wygurowaną cenę, chyba że mówimy o autach 3-4 letnich za około 50 000zł. W tym przypadku mozna mówić o niezłej jakości w stosunku do niskiej ceny.
Zadnej awarii a nawet usterki przez dwa lata. Przejechałem 29 000 km. Obecny przebieg 51000
Dodge Nitro