Ocena kierowcy - Daihatsu Charade G200

Klient, 17 lat temu
Silnik 1.3 i TS 84KM 62kW
Rok produkcji 1994
Daihatsu Charade G200 1.3 i TS 84KM 62kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Rewelacja niemal pod każdym względem! Bezawaryjny, ekonomiczny, tani - czego chcieć więcej? Można oczywiście narzekać na brak klimy, ale za te pieniądze nie kupimy nic lepszego. Można oczywiście kupić w tej cenie młodszy samochód z większą ilością bajer, ale jeżeli ktoś chce tylko wlewać paliwo i jechać to jest to samochód dla niego. Niektórzy mówią, że nigdy nie kupiliby używanego japończyka, ja mówię, że nigdy nie kupiłbym używanego europejczyka!
Rewelacyjny! Bardzo ekonomiczny z wystarczającą mocą. Chodzi jak nowy pomimo przebiegu 234 tys. km! Mogłboby wydawać się, że to dużo, ale dla tego silnika to naprawdę niewiele. Samochód za 7 tys. zł, a jakość i bezawaryjność nieosiągalna dla większości o wiele droższych samochodów. To jest praktycznie Toyota Starlet (najbardziej bezawaryjny samochód na świecie w rankingu dla samochodów powyżej 10 lat) z inną nazwą. Tak samo bezawaryjny, chociaż wg wielu jest jeszcze lepszy (wg mnie też). Polecam !!!
Dobrze zestrojona. Nie ma problemów z wrzucaniem biegów.
Naprawdę dobrze trzyma się drogi.
Małe auto - bardzo dobra!
Wszystko pod ręką. Materiały dość dobrej jakości.
Przyzwoicie! Szyby nie parują, a to jest bardzo ważne.
Mam 189 cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca, może z tyłu trochę mało miejsca, ale to już nie mój problem. :)
Do 120 km/h ok. Później wiadomo trochę głośniej, ale ogólnie jest dobrze.
Rewelacja! Benzyny spala do 5 l na trasie, w mieście zazwyczaj 6-6,5 l, a gazu: do 6 l - trasa, ok. 8 l w mieście. Zamienniki są naprawde tanie, porównywalne do innych marek (nie koniecznie japońskich)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i TS 84KM 62kW [l/100km]

8,8