Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Sedan

jarek, 17 lat temu
Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
NIE POLECAM DAEWOO NEXIA!!!a tak serio jeśli chcesz kupić sobie ładny i niezawodny samochód a niestać Cię na niego i jesteś studentem jak ja kup sobie dekoder polsatu tam jest tvn turbo i pokazują ładne samochody!!!!
to się nie nadaje do jazdy kupa złomu skusiłem się na nexię i non stop coś się w niej psuje niby piredoły ale non stop jest coś nie tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest toszczyt techniki forda t z lat 20:))))))
nieprecyzyjna najgorzej jest z jedynką i dwójką!!!!!!!!!!!!!!!
nie jeżdzę agresywnie serio normalnie a przeguby siadają non stop mimo iż zakładam orginalne non stop któryś stuka nie mocno ale jednak!!!! zawieszenie lepiej nie wsiadać po objedzie :) ale tu dużo zależy od polskich autostrad:)
o ile przód wporzo to tyl nie jest najlepiej nawet ładnej dziewczyny się nie wypatrzy a nie mówąc już o drodze!!!!! chociaż to może mieć swój plus bo zawsze można teściową niby niechcący przejechać "oj sory niezauważyłem"
nie jest aż tak żle biorąc pod uwagę wiek i koszty zakupu auta
jest tragicznie jeśli jesteś chłopakiem studentem jak ja to znajdż sobie dziewczynę żeby Cię rozgrzała lub niech Ci mama da na ciepłą kurtkę do której gratis dołączone będą bawełniane skarpety
ja się mieszczę jestem chudy więc jakoś można jechać
są dwa rozwiązania:pierwsze wersja dla bogatych należy zainstalować system car audio nie ważne ile kosztuje byle był głośny to nie będzie nic słychać samochodu lub druga wersja dla mniej bogatych zestawik jeden starter do uszu drugi gratis za 4.99zl
pali jak ford gt jestem studentem 10 paliwa i to LEKKO! gazu 10-12 a mój rekord 17zl teraz wiem dlaczego niektórzy mówią o ekologii BO NIE STAĆ ICH NA BĘZYNĘ!!!!!!
dałem na serio niedrogo okazyjnie można rzecz biorąc żeby się tak nie psóła to może bym pokusił się o dobrą ocenę ale jest i dobra wiadomość jeśli korea robi takie próby bąb jądrowych jak mój samochód toświat nie ma się czego bać i może przygotowywać się na parady nawet czwartego tysiąclecia!!!!!!!!! A poważnie ja jako właściciel nexii polecam rozejżeć się za czymś innym!!!!!! ale jeśli chcesz znać serwis daewoo i wszystkich mechaników w okolicy polecam!!!!!!!!!!:)
psuje się wszystko co jest do zepsucia moja rada nie jeżdzić i trzymać go w pomieszczeniu z gąbki !!!
poważną usterką jest daewoo nexia pompa paliwa to jest standard co się w tym psuje koszt naprawy ok 500zl orginalnej ja miałem 3 awarie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5i 75KM 55kW [l/100km]

11,0