Ocena kierowcy - Dacia Logan I Sedan

JMP , 14 lat temu
Silnik 1.4 MPI 75KM 55kW
Rok produkcji 2005
Dacia Logan I Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
plusy. Minusem zawisy wchodzące do bagażnika które tną bagaż które musiałem obudować .To są tylko dwa kawałki blachy ,czemu w fabryce na to nie wpadli i tak jak pisałem brak elektrycznego otwierania klapy bagażnka.Ogólnie jestem z auta raczej zadowolony.I jeszcze jeden ogromny plus.Jak szef chce żebym zrobił coś trudnego to mówię że ja tylko jeżdżę Dacią a nie Lexusem.
W miarę elestyczny prosty konstrukcyjne. Wystarcza tylko do spokojnej jazdy.
Długie drog prowadzenia , dlatego skróciłem lewarek o około 3 cm i jest ok. Na zimno ciężko chodzi ,dobry olej w skrzyni poprawił by tą sprawę.
Jestem mile zaskoczony. Idealny nasze dziurawe drogi.W miarę sztywny ale komfortowy. Felgi 15 robią swoje.
Bardzo dobra ,wszystko widać bo siedzi się wysoko jak w vanie i widać koniec maski silnika co jest niezwykłe w nowych konstrukcjach. Minus to brudząca się szyba tylnia.
Nisko umieszczone przełącznki wentylacji. Bardzo dobry dostęp do komputera.Brak elektrycznie otwieranej klapy bagażnka ale kupiłem siłownik od centralnego zamka i dorobiłem otwierane sam , jest super.
Ogrzewanie tylko przeciętne. Ogromy mnus że nie mam klmatyzacji
Tu jest bardzo dobrze .Wysoka pozycja za kerownicą , to lubię. Przy wysiadaniu nie trzeba się wyciągać z auta.Na tylnem siedzeniu można wozić troje osób.
Przecętne. Wkleiłem na całą podłogę matę bitumiczną i jest poprawa.
Na trasie można mieć 5.5 litra . Bardzo pomaga komputer . Miast to 7 do 7.5. Przeglądy raczej tanie.Dobry sewis w Krakowie.
Za te pieniądze można kupić jedynie coś wyjeżdżonego.
Wymiana elektrycznego podnośnika szyby i presostatu hamulca na gwarancji.Skrzypiące gumy wycieraczek. W serwisie próbowali doginać ramiona. Kupiłem gumy dobrej firmy i pomogło.
OK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 MPI 75KM 55kW [l/100km]