Ocena kierowcy - Dacia Duster III

Silnik 1.0 TCe ECO-G 100KM 74kW
Rok produkcji 2024
Dacia Duster III 1.0 TCe ECO-G 100KM 74kW od 2024 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Nic tylko lać (niewiele) i jeździć
Świetne, wygodne auto dla ceniących spokój. Kupiony w wersji Expression, która chyba stanowi najrozsądniejszy wybór. Auto nowe, w cenie 5 letnich aut "premium" z najechanymi przebiegami po 150k. Samochód zaskoczył niezwykłym komfortem, przestronnością i ekonomią. Przesiadka z Hondy Civic na duży plus. Chociaż wygląem wyróżnia się to na pewno samochód nie dla Seby dla którego znaczek na masce jest najważniejszy.
Super prowadzenie. Zaskoczenie in plus a poprzeczka postawiona była wysoko. (Przesiadka z 1.8 VTEC Hondy)
Miałem obawy, ale zupełnie niepotrzebne - bigi wchodzą płynnie i lekko.
Rewelacja auto wygodne. Prześwit też daje komfort na nieutwardzonych drogach czy wysokich krawężnikach.
Zabezpieczenie wygląda ok. Nie widać odprysków co miało miejsce w poprzednich Japończykach. Kolor Sandstone - po prostu bajeczny.
Nie ma się do czego czepić. Siedzi się wysoko.
Wszystko na miejscu. Bagażnik spory a po rozłożeniu siedzeń sporo można przewieźć.
Nie ma się do czego przyczepić
Sporo miejsca z przodu. Z tył nie wiem - nie jechałem ale parę osób wiozłem i nikt nie narzekał ;)
Trochę się bałem, ale jest lepiej niż w Civicu 8 .
Kupiłem z pakietem 5 lat przeglądów za free. Tylko zwróćcie uwagę, że 1szą wymianę oleju trzeba samemu płacić (nie musi być w ASO). A poza tym za ok 5000 masz spokój z wszystkimi wymianami filtrami olejami itp.
Nie ma lepiej - cena jak za kilkuletnie auto innych producentów, od których Duster nic nie odstaje.
Nic się nie dzieje.
Nic się nie dzieje.