Ocena kierowcy - Citroen Saxo

wwoojtek@interia.pl, 19 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1999
Citroen Saxo 1.4 i 75KM 55kW 1996-2004 - Oceń swoje auto
fajny zwonny i ekonomiczny samochodzik w sam raz na miasto jak i na dłuższą trase. Silnik 1.4 (75 KM) robi z niego fajny samochodzik sportowy, bardzo dynamiczny nie zaleznie od obciazenia, spalanie na poziomie dobrym, oszczędny. Mam go 2 miesiąc, jeste happy, kupilem go przypadkowo i okazjonalnie wiem ze malo strace na nim. generalnie samochod godny polecenia (z tym silnikiem)
Rewelacja, na każdym przełozeniu niezłe odejscia, niezaleznie od ilości pasazerów, w mieście jak i na trasie bardzo dynamiczny
Praca lekka, zanych zgrzytów, nie mam zastrzeżeń
Mam wspomaganie taże swietna sprawa, wartałoby i chyab tak zrobie zainwestuje w obiżenie zawieszenia
Widoczność na bardzo dorbym poziomie, dla mnie aż za duże boczne szyby
Funkcjonalność wnetrza na 5, nie nawidze tylko korka wlewu paliwa ale generalnie OK
W zimie układ chodzenia i grzania spisuje sie świetnie
Trzeba wsiąść i zobaczyć na własnej skórze duże zaskoczenie w stosunku ilosci miejsca
Jak narazie OK, nie jechalem wiecej niz 140 takze jak narazie trudno powiedziec
Miłe zaskoczenie, przy warunkach pogodowych takicj jak obecnie (styczeń) srednie spalanie 6,7l, przy mocniejszej nodze 7,5l
Brak zastrzezen jak narazie (mam go dopiero 2 miesiac)
Mile zaskoczenie jak narzie wszystko ok, zamienniki maja w miare sensowne ceny w sam raz na maja kieszen- wiecej placilem jak mialem skode favorit
Citroen Saxo