Ocena kierowcy - Citroen CX II Hatchback

Mariusz z Gdańska 604455025, 19 lat temu
Silnik 2.5 TD 120KM 88kW
Rok produkcji 1987
Citroen CX II Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
jest w cx jakaś magia jadąc nie myślisz o drodze jej nie ma to samolot .kto cytrynki nie kocha ten ją przeklnie ale jak dbasz to sie odwdzięczy.Piękne stare są skrzypce wino i CX.Więc w smutku bedę na wiosne sprzedawał.Największą bolączką jast blacharka bo rama jest FOREVER!
najszybszy turbo disel z lat 80 mam 2.5trd turbo 2 kultura pracy przyzwoita ma pociągnięcie nie jedna benzyna pada
nowe sprzęgło valeo i jest ok
ktoś rozlał klej na drodze i ja go mam na oponach prowadzi się pewnie
kwestia przywyknięcia do długiej maski a tył? od tyłu jak z kobietą delikatnie a wejdzie w brame
powietrze tnie jak nóż
działa wydajnie jak w dobrej kotłowni brak klimy ale jest el.daszek z owiewką naprowadzającą powietrze
wzór do naśladowania dzisiejsze auta to ciasne wagoniki
najpiękniejszą muzyką jest CISZA
wspaniały silnik miasto 8-9 trasa 6-6.5
żyjemy w kraju gdzie wszystko jest pomieszane można kupić tanio lipe lub drożej coś zadbanego najlepiej sprowadzić kwestia zasobu portwela?pozdrawiam wszystkich CX-maniaków
cierpliwość to skarb wiecznie cos zwłaszcza styki w przełącznikach elektryka żyje własnym życiem.przerobiłem styki na srebrne i działają bez awarii ale ilu jest takich jak ja?
to cykająca bomba lepiej uwżać bo urwie głowe rachunek!miałem wiele sytuacji w drodze ale zawsze dojedzie do celu.bez paniki zaciskasz przewód od LHMu i jazda

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 120KM 88kW [l/100km]

7,6