Ocena kierowcy - Citroen C-Crosser

Marcin K., 14 lat temu
Silnik 2.2 HDI 160KM 118kW
Rok produkcji 2008
Citroen C-Crosser 2.2 HDI 160KM 118kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : SUV - zawsze marzyłem żeby jeździć quasi terenówką. Spisuje się wyśmienicie. Przy złej pogodzie jeżdżę w opcji 4x4 i czuję się bardzo pewnie w pokonywaniu zakrętów, mokrych nawierzchni, itd.
Przesiadłem się z Octavii, jeżdziłem służbowo Mercedesem C-klasą. Uważam że Cytryna 4x4 jest taka jaka byc powinna z tą cenę w jakiej ją kupiłem. Zobaczę jak będzie za rok. Dam znać
Trzeba się przyzwyczaić do drugiego biegu, który specyficznie się załącza.
Duże lusterka w pełni spełniają swoje funkcje.
NIektóre elementy mogłyby być zrobione bardziej nowocześnie. Na przykład przycisk obsługi komputera można było zaimplementować wsród guzików na kierownicy.
Mało precyzyjne ogrzewanie. Ciężko ustawić odpowiednią temperaturę. Oczywiście brak dwustrefowej klimatyzacji. Przedewszystkim brak precyzji.
Jestem wysokim człowiekiem. Mam 202 cm. Mieszczę się \"na styk\". Natomiast pozostałe osoby bardzo wygodnie. Nawet pasażerowie trzeciego rzędu nie narzekają tak syzbko na brak wygody.
Dosyć dużo dzwięków dociera z zewnątrz. Kwestia przyzwyczajenia i podgłośnienia radia.
Moja Cytryna 4x4 pali nawet poniżej 8 litrów przy jeździe standardowej z napędem na przednią oś. Przy włączeniu napędu 4x4 zużywa ok 9 litrów. W mieście ok. 10-11 litrów.
Odpukać, puki co nic się nie dzieje.
jak wyżej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDI 160KM 118kW [l/100km]