Ocena kierowcy - Citroen Berlingo I

PRODRIVE, 19 lat temu
Silnik 1.9 D 70KM 51kW
Rok produkcji 2004
Citroen Berlingo I 1.9 D 70KM 51kW 1998-2011 - Oceń swoje auto
Duże auto za niewielkie pieniądze solidnie wykonane ekonomiczne silnik 1.9 wystarczający do normalnej jazdy dla kogoś kto lubi dynamikę polecam 2.0 HDi choć uważam że do takiego auto 1.9 D w zupelnosci wystarczy.
Biorą pod uwagę iż silnik to stara konstrukcja ma się naprawdę dobrze dość cichy i elastyczny.
Biegi wchodzą poprawnie z lekkim oporem skrzynia troche zbyt krótka co owocuje sporym zużyciem paliwa na trasie podczas jazdy powyżej 90 km/h
Autko prowadzi się bardzo dobrze lepiej od niejednej osobówki po prostu wzór do naśladowania
Dobra widoczność dzięki dużej powierzchni szyb widać wszystko lustra też ok
Jak na auto dostawcze nie ma co wybrzydzać wszystko pod ręką miejsce na radio mogłoby być wyżej w większość wyświetlaczy problem z ich odczytaniem przez kierowcę
Grzanie super w lecie jeszcze nie sprawdzałem mam auto bez kllimy także nie spodziewam się rewelacji
nic dodać nic ująć :o)
jak na dostawczaka nieźle ale można sporo poprawić własnymi siłami (maty bitumiczne)
nie jest źle spodziewałem się gorzej spalanie zadowalające przeglądu jeszcze nie miałem naprawy żadnej też
nie ma co ukrywać tu też jest miłe zaskoczenie przynajmniej w wersji MULTISPACE .
Jak na razie wszystko działa i nie zapowiada się żeby coś nawaliło raczej jest to mocne autko
jak wyżej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 70KM 51kW [l/100km]