Ocena kierowcy - Chrysler Sebring II Sedan

jkalinski@gmail.com, 15 lat temu
Silnik 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Rok produkcji 2005
Chrysler Sebring II Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Fajne autko rodzinne i tak je należy traktować. Na eBay można kupić komputer pokładowy z wbudowanym kompasem, instalacja bejecznie prosta (wszystkie kable wyprowadzone za zaślepką) pokazuje m.in. zużycie paliwa, są lepsze radia do kupienia (np. na 6 płyt CD można dostać za ok 75$, pośledzić eBay
Swietnie mruczy, miełem wczesniej Mondeo V6 tamten był cichszy i nie było tak slychać efetu brzmienia \"V\", tu jest strasznie milutkie mruczenie. Przy przełaczeniu skrzyni na \"3\" pokazuje pazurki, przspieszenie od 120 - 180 świetne, szkoda, że ograniczono elektronicznie szybkość do 205 ale to może i dobrze bo zawieszenie jest miękkie i na zakrętach dla niewprawnych może stanowić problem
Czasami czuje zmianę biegów z I na II, ale nie mam większych uwag do skrzyni, jestem zadowolony
Treochę miękki ale to amerykanin wiec nie ma się co dziwić, na długie trasy idealny. Przetestowałem w drodze do Chorwacji
Wszystko na swoim miejscu
Mogła by być bardziej wydajna
żadnych uwag, full miejsca
Jak na motor 2.7 ccm + skrzynia automat dla mnie jest OK
Do tej pory drobiazgów nie miałem
Ceny części - drogo. Roglądać sie na eBay. Przykładowo wymieniałem dwie przednie piasty (łozyska juz miały luzy), cena w polsce 360 - 410 zł sztuka. Na eBay jedna kupiłem za 15$ drugą za 33$ przesyłka do kraju 42$ razem wszystko wyszło 132$ --- nie kometuję bo i nie ma co cena mówi sama za siebie -- troche pogrzebać i wszystko się znajdzie, wystrzegać sie tanich zamienników (np. przednie tarcze ham Centric Pad) nie opłaca się

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.7 i V6 24V 203KM 149kW [l/100km]

9,7