Ocena kierowcy - Chrysler Sebring II Sedan

Krzysiek, 14 lat temu
Silnik 2.4 i 16V 152KM 112kW
Rok produkcji 2003
Chrysler Sebring II Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : przy tak dużej karoserii i małym silniku przyzwoite zużycie paliwa i stylowy wygląd!
Zawieszenie : nie wytrzymuje polskich dziór swożnie się wybijają!
Układ hamulcowy : zwykłe klocki szybko się zużywają ale po montarzu ceramicznych niema problemu
Układ elektryczny
dobre wykonanie! dobra jakość materiałów! mój to akurat wersja na rynek usa! ale niska awaryjność i przyjemność z jazdy!
przyzwoicie przyspiesza chociaż troszkę za słaby do dynamicznego wyprzedzania! ładnie mruczy choć niektórym może to przeszkadzać kwestia gustu!
Skrzynia strasznie czuła na pedał przyspieszenia czasem nie potrzebnie redukuje o dwa biegi przy gwałtownym przyspieszaniu! śilnik dał by i tak radę! ale jak to amerykaniec musi być efektownie!
Samochód nie jedzie po naszych dziurawych drogach on po prostu płynie!
do przodu i na boki ok ale tylna szyba nie spełnia w ogóle swojej funkcji! bez czujników parkowania ciężko parkować w mieście!
wszystko pod ręką! choć do bmw 7 mu daleko!
dobrze grzeje dobrze chłodzi nie przywiązuję do tego wagi!
no jak to amerykańce wygodne bez dwóch zdań!
da się swobodnie rozmawiać w kabinie przy dużej prędkości! niema do czego się czepić!
różnie jak mam ciężką nogę to po mieście potrafi i 18 połknąć średnio w cyklu mieszanym około 11,5 najmniej na trasie i jadąc na tempomacie spalił mi 8 literków! praktycznie nie mam na sekwencji różnicy w spalaniu benzyny czy gazu!
za takie śmieszne pieniądze taki statek! niema o czym w ogóle rozmawiać a do tego amerykański styl! trzeba być kretynem skończonym żeby kupić za taką samą kwotę 6 lat starsze niemieckie badziewie projektowane przez drwali pół muzgów! miałem bete7 więc wiem o czym mówię
psują się bzdury! opornica wentylatora ale po przeróbce założyłem od golfa za 50 zeta wyłączniki od elektrycznych szyb ale wd40 czyni cuda! po prostu bzdury !
brak poważnych usterek! po prostu serwisowany jest na czas leje paski klocki filtry jak książka pisze!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 16V 152KM 112kW [l/100km]

12,0