Ocena kierowcy - Chrysler Sebring I Coupe

Marcin, 21 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 141KM 104kW
Rok produkcji 1995
Chrysler Sebring I Coupe 2.0 i 16V 141KM 104kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Samochód jest extra mimo 8 lat dalej wygląda świetnie, lakier metalik trzyma się rewelacyjnie, przyjemność z jazdy jest niesamowita , mankamenty to dosyć drogie części , spalanie jest w norme jak na ten samochód.
Do 100 tak sobie koło 9 sekund ale od 120 do 170 idzie fantastycznie
Wymieniłem automatyczną skrzynię biegów po 30000km ponieważ ją zajeżdziłem , automatami powinno sie delikatniej jeżdzić obecna chodzi bez zarzutu
Dobrze się trzyma drogi przy nowych amortyzatorach
Ogólnie bardzo dobra
Bez zarzutu
Z klimy nie korzystałem i chyba się sama zużyła , ogólnie nie lubie klimy
Jak się siedzi na tylnych siedzeniach ma się dziwne uczucie przebywania w statku kosmicznym , ogolnie przednie siedzenia na dłuższa trase sie za bardzo nie nadają po 400km tyłek boli, kiepskie trzymanie przednich siedzeń na zakretach
Najcichrzy samochód jakim kiedykolwiek jeżdziłem
Średnia prędkość 80 km/h spalanie 8l/100km, w zimę przy szybkiej jeżdzie na trasie 11-12/100 w mieście 13-14L/100
Roczny kupiony był za 16000$ w stanach sprowadzony na mienie przesiedleńcze , samochód był i jest bezwypadkowy
Z tą niezawodnością średio bywa , 74000 km stan jest następujący wymieniałem skrzynię biegów (moja wina ) wahacz (również moja wina ) końcówki drązków kierowniczych, opony klocki ale to elementy standartowe , pasek rozrzadu, jakiś czujnik spalin, łożysk koła tylnego to chyba wszytko , acha i wydech jest cały pospawany a plecionki powymieniane, tarcze hamulcowe wymienione
Chrysler Sebring I Coupe