Ocena kierowcy - BMW X5 G05 SUV

RS, 4 lata temu
Silnik 3.0 40i 340KM 250kW
Rok produkcji 2019
BMW X5 G05 SUV 3.0 40i 340KM 250kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Silnik : To moje „TOWARZYSKIE ODKRYCIE” Kocham te jednostkę.
Auto fantastyczne i nowoczesne to zupełna przepaść w porównaniu do poprzednika X5 F15. Największym atutem tej wersji to rzędowa szóstka ...fenomenalna. Mruczy jak kociak.
Przez chwile wahałem się pomiędzy rozsądkiem (25d) a sercem (40i). Jedna z moich najlepszych motoryzacyjnych decyzji. Do 100km/h cicho jak bym jechał elektrykiem. Dynamika elastyczność fantastyczna. Ta jednostka o symbolu B58 wyładowała w Toyocie suprze... dobra rekomendacja. Konstrukcja o bardzo dużym potencjale. Bez problemów można wycisnąć z niej 450-500KM. Silnik montowany we wszystkich Mkach do 4-ki włącznie. Jestem zakochany w Buni
Mniam, super. Oczywiście w trybie komfort działa „normalnie” Natomiast w trybie sport plus fantastycznie, cały czas gotowy do skoku
Cóż to BMW w trybie sport plus i maksymalnie obniżony trzyma się jak przyklejony. Jest czym się trzymać 315/35/21
Piękna sylwetka. Wersja w M pakiecie. Biała perła w wersji black shadow. Dodatkowo czarny dach czarny gril i fele.
Wieeeelkie auto bez lusterek to 2002mm, ale system kamer 360 daje rade. Dodatkowo możliwość samodzielnego cofania do 50m
Jedyna wada to brudne nogawki. W ASO się śmieją ze widać kto przyjechał X5
Bez uwag
Wersja 7mio osobowa wiec z 650l pozostało mi 550l ale jest luzik. Trójka dzieci jeździ bardzo wygodnie.
Przy tej jednostce napędowej i w trybie jady komfort jest fantastycznie cichutko, pomimo tego ze nie zamówiłem przednich szyb akustycznych. No i rzecz najważniejsza mam sportowy wydech......w sport plus się dzieje!!!!!
Benzynka, wiec powinno być drogo. A w całe nie ma dramatu. Trasa Bydgoszcz-Kraków-Bydgoszcz przy prędkościach autostradowych 10.8l/100km. Aktywne żaluzje chłodnicy robią robotę, silnik nagrzewa się niesamowicie szybko i wolno traci temperaturę. Tylko raz udało mi się zaobserwować otwieranie żaluzji......hehe
No cóż katalogowo tanio nie jest. Ale dostałem fajny rabat.
Na razie nic
Wszystko jak narazie git!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 40i 340KM 250kW [l/100km]

12,9