Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

Silnik 735 i 211KM 155kW
Rok produkcji 1988
Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Inne : cale autko jest super,26 lat a jest po prostu piekna-zaznaczam mam nowsze autka,ale to juz nie jest to,ostatnio bawilem sie 530d e60 i jak dla mnie porazka,autko sliczne ,ale utrzymanie i awaryjnosc to szok
bmw e32 to autko legenda,moje pierwsze 735i kupione 13 lat temu na urodziny stoi u mnie do teraz,po latach i dziesiatkach innych aut przyszla pora na powtorke i jest...nastepne e32 735i ,pare pln a jaka radosc
niepotrzebne radio,rzedowa 6 chodzi jak marzenie,przebieg 500 tysi to dla niego nic,pilnowac tylko temperatury,zmian oleju,bezproblemowe autko
w mojej 1 mialem automat-nie dzialal kick-down wiec wydawala mi sie mulaca,wole jednak stare skrzynie automat mercedesa,sa trwalsze,teraz mam manuala i wiecej pytan nie ma
te autko plynie,jesli dbasz o zawieszenie to ciezko znalezc porownywalny komfort
komfort...temat rzeka,bedac hobbysta starych aut porownywalem rozne,zadne-podkreslam zadne moje autko nie mialo takiego komfortu jak moje 735i,po pewnych modyfikacjach tj sportowe zawieszenie ,wymiana wnetrza na skory z 750i,naprawie drazkow-po prostu ideal
super,uwielbialem ten milion przyciskow ,wyposazenie ,jazda jak na kanapie
dobrze,choc troszke skomplikowane to wszystko,mialem klime...ciezko opanowac obsluge,teraz mam bieda-wersion :) wszystko jak w zegarku
auto ma prawie 5 metrow wiec w srodku jest jak w salonie i podlokietniki :)
tylko szum...kiedys rozebralem bmw e32 na czesci,wyciszenie to kilkadziesiat kg,mowi to samo za siebie
teraz mam manuala z sekwencja,spalanie 12-15 gazu,poprzednio mialem automata ze zwyklym gazem 15-25 ,roznica bardzo duza,ale da sie zyc,koszty napraw niewielkie,czesci pelno za grosze,jedynie dodatki i jakies extrasy to juz masakra cenowa
za pare tysi mozna teraz kupic autko ktore bije na glowe duzo nowsze autka,powkladajac troszke i doprowadzajac do stanu bdb,mozna miec super youngtimera na codzien,polecam
zdarza sie zapalic cos na desce,przepalone zarowki,rozladowuje akumulator,zacina sie centralny,stuki w zawieszeniu-mam 18 cali :) ,ogolnie *******ki
poprzednia-przez kilka lat uzywania wymienilem przelywomierz po strzale i pompke paliwa,przy obecnej zawieszka do poprawy,tak to zawsze dowiozly mnie do domu

LPG - zużycie paliwa dla silnika 735 i 211KM 155kW [l/100km]

13,2