Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna

Silnik 525d 218KM 160kW
Rok produkcji 2011
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 525d 218KM 160kW 2011-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Ładnie płynie po drodze bez większej przesadyz
Inne : Komfortowy dostęp. Nikt u mnie nie wie jak to naprawić/sparować aby działało. A autoryzowany serwis BMW wypuściłoby mnie lżejszym o 5 tys.
Jako młodociany kierowca porwałem się na 525d z tył napęd i manualem. Przejechałem obecnie 20 tys autem i samochód trochę uzależnia od siebie strasznie wygodny, dużo miejsca z przodu i tyłu bagażnik nie powala ale idzie się porządnie zapakować, spalanie samochodu jest zaskakująco dobre 6,5 L średnie, trasa 120kmh około 4l miasto od 6l do 9l. Jak na razie samochód nie jest problematyczny gładziutko się prowadzi i na ciasnych parkingach jest dosyć skrętny.
Każdy straszy N jak nie kupuj, Same problemy. Wymieniam olej co 8-10tys poprzedni właściciel tak samo i jak na razie zero problemów. 218 koni trochę mało jak do takiego wielkoluda ale nie narzekam.
Manual zbytnio nie nadaje się do takiego samochodu jest w porządku. Szału nie ma dupy nie urywa
Bardzo przyjemny
Po tylu latach nadal świeżo wygląda i nie odbiega od nowszych modeli.
Całkiem okej. Osoby poniżej 1,7m które jeździły moim samochodem mają problem ustawić siedzisko i mało widzą.
Dosyć wygodnie chociaż nie które fotele w tym egzemplarzu są dosyć twarde ja mam najzwyklejsze i moje bolące plecy nie narzekają i spokojnie mogę robić trasę 500km
Dosyć sporo mam 1,85m siedząc sam za sobą bez problemowo się mieszczę.
Przyjemnie można jechać na niemieckiej autostradzie 180kmh i prowadzić przyjemną rozmowę z pasażerami.
BMW - Będziesz Miał Wydatki. Póki co nie mam doświadczenia w tym temacie gdyż samochód kupiłem z dobrej ręki. Jedynie mogę się podzielić informacją iż serwis Oleju wraz ze wszystkimi filtrami to koszt 700 złoty.
Dosyć dobrze wykonany środek chociaż ma parę mankamentów które za grosze można wymienić. (Uchwyty drzwi) koszt wymiany to 200 złoty plus godzinka maks dwie. W moim egzemplarzu nic nie skrzypi ani nie jest poniszczone.

On - zużycie paliwa dla silnika 525d 218KM 160kW [l/100km]

2,5