Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna

Roseng, 8 lat temu
Silnik 523i 204KM 150kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 523i 204KM 150kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Autko bardzo ladne, wystarczajaco duzo miejsca dla 4 osob, minus za brak mozliwosci skladania tylnych oparc przez co malo praktyczne, swietna jakosc wykonczenia, plus za wyciszenie nawet powyzej 200km/h mozna normalnie rozmawiac, swietny 3litrowy rzedowy silnik o mocy 204KM dajacy duzo frajdy,
Muzyka dla uszu, swietny pomruk przy kazdej zmianie biegów szczegolnie w trybie sport ale nie przeszakdza podczas normalnej jazdy, fajnie sie zbiera, ocena bardzo dobrze - doskonale to dalbym jakbym posiadal R8 lub V8 wzwz, szkoda ze powoli mija era duzych wolnossacych benzyniaków a wchodzimy w etap suszarek pod maska.
Testowalem kilka i jak dla mnie jedna z najlepszych na rynku, przelozenia wchodza szybko i plynnie, plus dla lopatek przy kierownicy aczkolwiek rzadko uzywana, fajan opcja tryby sport - autko naprawde pokazuje pazurki.
Jest wygodnie aczkolwiek moze jakby nie RunFlaty to byloby lepiej, autko dobrze tlumi nierównosci, swietnie trzyma sie drogi, daje poczucie bezpieczenstwa.
Jest dobrze, czujniki zalatwiaja sprawe, moze ciut wieksze lusterka ale po poprzedniku jakim byla CRV ciezko o wieksze lusterka w sedanie:), nawet po dluzszych trasach brak zmecznia, fotele naprawde sa bardzo wygodne, czego nie moge powiedziec o CRV.
Nic Dodac nic ujac, mozna poczuc sie jak u siebie w domu.
Swietnie odizolowany od zewnatrz, naprawde cieplutko, troche trzeba poczekac zima ale to w koncu 3 litry pojemnosci, plus za podgrzewane fotele.
Dla 4 naprawde wystarczajaco duzo miejsca, duza mozliwosc regulacji pozycji kierowcy czego zabraklo mi w serii 3, ale w CRV bylo wiecej miejsca:).
Jak do tej pory najlepiej wyciszone autko jakim podrózowalem, powyzej 210km/h moglem nadal normalnie prowadzic rozmowe i czuc sie bezpiecznie, komfort podrózowania super.
No cóz, jazda po miescie (londyn) 15-16litrów/100km, w trasie do 130km/h 7-8, do 160km/h powyzej 9, takze na trasie jest super, w mniej zatloczonym miescie wydaje mi sie mozna zejsc do 12-13ltr/100km ale nie oczekujmy spalania na poziomie 9-10, ale nie kupowalem takiego silnika z powodów ekonomicznych.
Autko drogie w zakupie, aczkolwiek dajace duzo frajdy z jazdy, mam nadzieje ze nie bedzie duzo wydatków:), polecam z calego serca, szczegolnie dobre sprawdzone wolnossace 3 litrówki.
Brak
Brak