Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E28 Sedan

plutto@go2.pl, 19 lat temu
Silnik 520 i 129KM 95kW
Rok produkcji 1986
BMW Seria 5 E28 Sedan 520 i 129KM 95kW 1985-1987 - Oceń swoje auto
Auto jak na swój wiek jest poprostu ejstra, wielu właścicieli nowych aut mozę pomarzyć, wiem coś na ten temat. Moje auto ma w bardzo dobrym stanie podwozie i w dobrym nadwozie, zero rdzy, ładnie się trzyma drogi, dobrze przyspiesza, chociaż czasem chce się więcej al w 13 s. do setki jak na 86 rok to naprawdę nieżle. Miejsca dużo, bagażnik ogromny, pomimo 60l.butli z gazem, praca silnika niezauważalna, a pomruk, miodzio dla ucha, ma wszystko szyber dach, wspomaganie i elektryke, co wiecej trzeba. Auto polecam szczerze, zadbane wygląda ekstra i jeżdzi również tak samo.
6 cylindrów. bez drgań, cicho chodzi, by auto dobrze jechało lepiej go prze 2-3 min rozgrzac na postoju
skrzynia jest ok. chociaż długa, na 5 w mieście 30km/h mozesz jechać i zero buntu
mój ma do wymiany gumy pod wachaczami i klocki, ale wiem ze jak zrobię to nie ma sie do czego przyczepić
wentylacja jest super, z ogrzaniem wiadomo duże auto ale szybko nagrzewa jak jest rozgrzany
miejsca jest bardzo dużo, z tyłu 3 osoby mogą jechac bez przeszkód ale 2 to juz mają komfort niesamowity, schowek z przodu jest tak duży,że ,ozna spokojnie w nim trzymać swojego kota :)
Wnętrze ciche nic nie skrzeczy, zero świerszczy, a wierzcie Wrocław jet do tego idealnym miastem testowym, zorientowani wiedzą o co chodzi.
13l/LPG w mieście i 11l/LPG w trasie w zimie 1l więcej trzeba dodać. Benzyny pali mniej
cena tego auta wacha sie w granicach od 2500 do 18000 tyś, ja dałem za swój w zasadzie 3500 i czuję sie szczęśliwym posiadaczem, pięknego rekinka
auto nie zawodne jeżeli sie o nie dba.
z poważnych usterek miałem jedna na samym począztku kiedy kupiłem auto od porzedniego właściciela, zrobiłem regeneracje wtrycku i 130 KM daje się odczuć :)
BMW Seria 5 E28 Sedan