Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Coupe

Silnik 318 Ci 143KM 105kW
Rok produkcji 2002
BMW Seria 3 E46 Coupe 318 Ci 143KM 105kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Auto które kupiłem miało "choinkę" na desce rozdzielczej ale mimo to je kupiłem.Wizualnie bardzo mi się podobała zderzak m-pakiet.Bmw miało przyciemnione szyby zmieniony wydech na basowy od ultera.Była też na gwincie i 18 calowych czarnych felgach,sportowe fotele I radio dotykowe android które ładnie pasowało do kokpitu .Autko ostatecznie zakupiłem za 10 tysięcy włożyłem na start 3 tysiace.W warsztacie naprawili wszystkie błędy i zrobili wszystko co było trzeba.E46 jeździłem dwa lata sprawiła mi mnóstwo frajdy bmw bardzo łatwo się prowadzi ma precyzyjny układ kierowniczy.Mimo wieku zwracałą na siebie uwagę i co ciekawe bardzo często słyszałem opinie od znajomych że bardzo ładna betka gdyby nie to że była bita i bardzo pochłaniała ją korozja dalej bym ją trzymał.Przed zakupem czytałem opinie o tym silniku bardzo dużo było negatywnych moja ładnie latała ale może po prostu trafiłem na dobry motor
Cyka jak grzechotnik
Biegi wchodzą super
Tutaj mega pozytywnie się zaskoczyłem układ jezdny jest precyzyjny auto było na gwincie dzięki czemu super się kleiło drogi
Ruda chrupała no ale kupiłem egzemplarz który był uderzony z kilku stron
Wszystko super duże lusterka wszystko było widać Szyby były przyciemnione a i tak widoczność była na super poziomie
w 4 osoby spoko
Miałem problem z szczękami hamulacami ręcznego ogarneliśmy z kolegą za 80 zł
Ja swoja furkę kupiłem za 10 tysiecy no to stosunek jakości do ceny super ale jak patrzę na ogłoszenia gdzie sprzedają betki po ponad 20k to nie warto
Raz tylko auto zgasło mi na ekspresówce i nie chciało odpalić.Wezwałem lawetę i dostarczył bmw pod garaż.Gdy spróbowałem odpalić auto w garażu już odpaliło wiecej problemów nie miałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 318 Ci 143KM 105kW [l/100km]

9,7