Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

martin64, 15 lat temu
Silnik 318 i 113KM 83kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Silnik : pomimo stosunkowo malej pojemnosci silnik jest naprawde dynamiczny potrafi szybko rozpedzic auto przy wyprzedzaniu nigdy nie mialem problemu nawet gdy ktos zlosliwy dodawal gazu w czasie wyprzedzania bardzo elastyczny jedyne czego mi w nim brak to brzmienia takiego jak 2,0 ;p
Karoseria : moje auto mialo w mlodosci prztarty prawy bok i zaczynaja sie pojawiac ogniska korozji lewa strna idealna
Układ hamulcowy : musilem wymienic tarcze i klocki przednich chamulcow wystapilo drganie kierownicy podczas hamowania
Układ elektryczny : wystapil blad abs po wymianie czujnika wszystko wrocilo do normy
ogolnie e36 uwazam za jeden z najlepszych samochodow bmw
brak problemow zwiazanych z silnikiem
doskala zmiana biegow
swietnie spisujace sie zawieszenie na kretych gorskich uliczkach jak i na trasach przy sporych predkosciach
zadawalajaca
bez zastrzezen
bez problemow ale brak klimatyzacji w naprawde gorace dni potrafi zrobic z auta piekarnik
jest ok auto kupilem od niemca wzrostu ok 190cm i jezdzil nim bez problemu oczywiscie nigdy nie siadal z tylu bo tam bylo by mu napewno bardzo ciasno ja 176 i jest tam dla mnie troszke za malo miejsca
dobrze dopracowane
tak tu jest ten myk wlasnie ze w tej dziedzinie moglo byc lepiej niestety magia bmw niestety kosztuje co w aucie robilem bylo zalozone oryginalne lub najlepszej jakosci oleje filtry plyny hamulce a to potrafi byc nawet kilka razy drozsze niz tanie zamienniki. Ale bede sie tego trzymal poniewaz auto odwiecza mi sie za to niezawodnoscia, swietna kondycja i wygladem, nigdy mnie nie zawiodlo na drodze pomimo przejechania 40 000 km zamierzam nim jeszcze pojezdzic i moglbym smialo auto polecic innym
na chwile obecna cena sa bardzo atrakcyjne tych autek ja unikalbym egzemplarzy dotknietych reka polskiego tuningowca poniewaz takie auta beda juz mocna zmeczone i beda wymagaly sporych nakladow aby wrocily do swojejj swietnosci
oceniam wysoko
rowniez wysoko