Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

mariusz wisniewski / autoszaniec, 16 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : 260 tys i zero problemow.
Karoseria : Jak na 9 letnie auto rdza pojawiala sie w kilku miejscach byc moze auto bylo wczesniej lakierowane w tych miejscach.
Zawieszenie : Tak to jzu jest jak sie zalozy 17 calowe felgi co pol roku trzeba inwestowac w zawieszenie.
Bylem bardzo zadowolony z tego auta nie nazwal bym go awaryjnym w koncu przy przebiegu 260 tys takie rzeczy sa norma ba u innych marek wyglada to duzo gorzej po tym aucie przesidlem sie do Peugota 607 (5 letniego) najbogatszej wersji i uwiezcie mi ze tesknilem mocno za moja 10 letnia E-36 dlatego dzisiaj jezdze ponownie BMW E-46 i jestem bardzo bardzo zadowolony. Lepsze od BMW jest tylko ... NOWE BMW
Kupujac to auto ze 220 tys przebiegiem ( tyle mialo na licznkiu i na tyle wygladalo - kupilem je osobiscie w niemczech ) mialem obawy lecz po roku jazdy mialo juz 260 tys i dzisiaj wiem ze bylo warto. Silnik nigdy mnie nie zawiodl nie bral oleju wiec pelen sukces.
Cos nie tak wchodzila 2 byc moze synchronizator trosze sie wyrobil nie wiem czy to nie wina przebiegu.
dobre wspomaganie
Bez problemowa w SEDANie
wszstko na miejscu
idealne pod warunkiem ze na czas wymieniasz filtr kabiny oraz uzupelniasz klime
Wiadomo jest to 3 a nie 7
Cichutko
Pali malo jak na BMW oczywsice kazdy ma swoj styl jazdy oraz rozne warunki drogowe.
Super auto, za dobra kase.
Wymienilem licznik poniewaz uszkodzi lsie procesor ponoc ten typ tak ma okolo 8-10 roku zycia. Obiawiailo sie to poprzez nagle przygasniecie auta oraz ponowny zaplon prze ulamek sekundy, zaczym do tego doszedlem wydalem kilkaset zlotych na mechanikow ktorzy zgaduja zamiast znac sie na rzeczy. Wmawial imi ze to wina imobilajzera, alarmu, swiecy lambda itd. az znalazl sie taki co zgadl poniewaz juz sie ztym spotkal.
Do dziaj nie wiem co sie dzialo sie z plynem w chodnicy ciagle gdzies znikal nie bylo go w oleju prawdopodobnie mialem nieszczelna chlodnice gdzies tam sobie kapal. Przy 260tys pekly mi obie tylne sprezyny byc moze dlatego ze zalozylem R17 aluski na profilu 50 mm i wozilem towar o znacznej wadze po naszych drogach. Oczywiscie po polrocznej jezdzie na naszych drogach na R17 musialem wymienic tuleje oniewaz sie wybily normalka, wyglad kosztuje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]

8,2