Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

mareku6@wp.pl, 15 lat temu
Silnik 316 i 100KM 74kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 100KM 74kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Spokojnie moge polecić to auto dzielnie służy mi juz 2,5 roku mimo że skaleczyłem go gazem;) ,ma fajną stylistyke i wykończenie, dobrze sie prowadzi, części są tanie, warto poszukać utrzymanych modeli, oferta tych aut na rynku jest duża takrze jest w czym wybierać,za niewielke pieniądze można nabyć solidnie wykonany samochód
Silnik troche wolno wkręca sie na obroty ale jak na tą pojemność nie jest najgorzej najlepiej pracuje na 3 i 5 biegu, no i robi sie coraz głośniejszy może to być też wina instalacji gazowej z którą wspólpracuje
Skrzynia biegów to bardzo mocny punkt tego samochodu jak na 17-letni samochod działa rewelacyjnie
Sprowadziłem auto z niemiec ponad dwa lata temu no i po tych dwóch latach i 70000 km zawieszenie przednie całe do wymiany (koszt około 500 zł) z robocizną to jeszcze nie jest tak żle, tył dzielnie sie trzyma, auto dobrze trzyma sie drogi.
Widoczność ok.
Samochód ma juz troche latek w aucie jest troche głośno od silnika i z zewnątrz (uszczelki już tak nie tłumią)
Wentylacja ok szyby szybko odparowują, szybko sie nagrzewa
Z tyłu niewiem bo nie jeżdziłem, z przodu jest sporo miejsca ale cięzko jest znależć dobrą pozycje za kierownicą, siedzenia mogły by być wygodniejsze.
Jest troche głośno głównie z uwagi na wiek
1,5 roku temu wstawiłem gaz za 1400zł bez większych problemów w eksploatacji przy obecnych cenach gazu robie 100 km za około 20zł
Uszczelka pod głowicą

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 100KM 74kW [l/100km]