Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

Rok produkcji 1997
BMW Seria 3 E36 Coupe 328 i 193KM 142kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Inne : WSZYSTKO!
Karoseria : Rdza trochę bierze więc nie wygląda już tak ładnie :/
Samochud świetny! Sprowadziłem z niemiec przez kolege, od razu wstawiłem gaz, bo wiadomo - na dojazdy też potrzebny jest hehe! Ja tam na spalanie nie zwracam uwagi za bardzo, bo samochud, to ma jeździć, a nie mulić na skrzyrzowaniach, jak to coniektóre. Prowadzenie to bajka, chociaż zapieczony troche układ wspomagania, więc tam ciężko kierownicom kręcić, zwłaszcza na parkingach w mieście, ale jak na podwurku się stawia, to spoko, a ja tam po mieście nie jeżdżę za dużo, to i wspomaganie niepotrzebne ;). Na trasy to się raczej nie nadaje... Co chwilę coś siada niestety w zawieszeniu - głównie wachacze. Ja trochę samochud obniżyłem, żeby siedział na glebie, bo wiadomo - szpanik jest hehe :D. Tylko na wybojach to już gorzej, nie, ale ogólnie to autko fajne, żeby sobie pojeździć czasami, czy tam z laseczką, czy kumplami wyskoczyć. Nie wiem co to BMW ma w sobie, ale wszyscy się oglądają, jak przejeżdżam - naprawdę bezcenne! Nie zamieniłbym na nic innego tego samochodu, nawet mimo tego, że korozja trochę zaczeła go brać :/.
Bardzo fajny, można zamielić na starcie, pójdzie z dwie stuwy!
Fajna, chociarz trochę zgrzyta, jak się dwujkę wrzuca...
Dobrze w zakręty wchodzi!
Bez zarzutuw!
Ma pełne wyposarzenie o jakim można sobie pomażyć!
Wentylacja nie działa niestety u mnie, ale okienko się uchyli, to jest cacy :D
Po co przestrzeń? Ważne są emocje!
Wcale nie jest wyciszony, dzięki czemu słyszę dobrze jak pięknie pracuje silniczek! Sobie jeszcze szybkę uchylę i super!
No trochę durze, nie powiem, ale autko ma swoje lata, więc to chyba nie jest durza wada :/
NIE MA LEPSZEGO SAMOCHODU!
No tam sie zdarzają - coś w elektronice pada, często rzarówki się wymienia, ale tak to super :)
Ja nie miałem, tylko czasem wachacze do wymiany, ale to norma na naszych drogach.
BMW Seria 3 E36 Coupe