Ocena kierowcy - Audi A7 C7 A7 Sportback

artur_rybiński, 5 lat temu
Silnik 3.0 TDI 204KM 150kW
Rok produkcji 2011
Audi A7 C7 A7 Sportback 3.0 TDI 204KM 150kW 2010-2014 - Oceń swoje auto
Karoseria : przyciąga oczy przechodniów i za każdym razem moje :)
Inne : jak dla mnie już za mało koni :)
auto sprawdza się bardzo dobrze,zakupiłem jako używane od pierwszego właściciela z historią serwisową w firmie v-tech podniosłem moc i wyszło ku mojemu zdziwieniu 262 KM i uwaga 650 nm
silnik sprawuje się bardzo dobrze pracuje cicho i robi swoje
skrzynia zmienia biegi bardzo płynnie s-tronic 7 biegów nie wiem czemu w formularzu są tylko do wyboru multitronic taka skrzynię odradzam psuje się
no cóż 4x4 robi robotę
dla mnie karoseria to milion dolarów audi jak dla mnie zrobiło ponadczasową karoserię,choć można trochę żałować bagażnika choć jest duży to klapa elektryczna zamykająca się i opadająca w piękną tylną linię auta ogranicza załadunek,ale jakbym chciał czegoś innego kupiłbym ciężarówkę.To taka informacja dla tych co jakiś czas coś przewożą ,ale na zakupy jest spoko
wszystko jest ok to nie autobus i nie ma z tyłu szyby wielkości witryny sklepowej choć tylna klapa mówi inaczej, ze środka w lusterku wstecznym widoczność jest ograniczona za to są duże lusterka wsteczne i w zupełności wszystko widać
ergonomia hmmmmm jak dla mnie to po prostu rakieta na kółkach
wentylacja jest ok choć mimo wymiany filtrów nieraz potrafią szyby zaparować,ale to z wyłączoną klimą po jej włączeniu w 3 sekundy nic nie ma,w mojej ocenie super
dla mnie wystarczająca mimo że mały nie jestem ,wiedziałem co kupuje i liczyłem się z tym nie jest to audi a8 no ale kto w a7 patrzy na pasażerów dzieciaki są już dorosłe i autko służy tylko dla mnie i żony
jeździłem wieloma autami ten to rewelacja 250 k/h i normalnie można rozmawiać wiem to prędkość ekstremalna, ale i taką się jechało po zrobieniu chip tuningu i nie słyszałem aby silnik zakrzyczał mnie jest po prostu cicho i jazda do polski 1500 km nie robi na mnie wrażenia wysiadam bez bólu głowy
powiem tak przed zrobieniem chip tuningu palił 7,6 teraz pali 8 do 8,6 ale nie żałuję litr wiecej ale za to 262 km i 650 nm robi uśmiech za każdym razem kiedy jadę nawet do lidla :) koszty utrzymania jakie koszta ceny normalne jak się pracuję to stać cię na utrzymanie tego auta
jakość w moim przekonaniu na 5 nic nie trzeszczy nie puka po prostu to audi
ciężko coś powiedzieć o usterkach ja zainwestowałem tylko w sportowe tarcze i klocki wymiana oleju filtrów i jak na razie jest ok :)
nic

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TDI 204KM 150kW [l/100km]