Ocena kierowcy - Audi A6 C4 Sedan

Mateusz, 12 lat temu
Rok produkcji 1994
Audi A6 C4 Sedan 2.0 115KM 85kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : Niskie spalanie jak na taki gabaryt samochodu.
Karoseria : Występują wypryski i oznaki rdzy
Auto bardzo dobre godne polecenia. Jakby ktoś potrzebował to jestem zmuszony rozstać się z moją niunia. info atin10@o2.pl
Silnik bardzo dobry może nie demon prędkości ale za to ma niskie spalanie przy mojej dość ciężkiej nodze.
Skrzynia bardzo dobra ale czasem brakuje 6 biegu.
Samochód dobrze trzyma się drogi a przy tym jest komfortowy. Powyżej 160km/h nadwozie zaczyna sie wychylać w zakręcie.
Widoczność dobra, trzeba się tylko przyzwyczaić do małego lusterka od strony pasażera.
Wszystko pod ręką.
Jest dobrze auto szybko sie nagrzewa w zimie i klima dobrze schładza ten duży samochód.
Miejsca jest pod dostatkiem, w końcu do duży samochód. Komfortowo podróżuje 5 osób.
Samochód dobrze wyciszony do 120 km/h nic nie słychać tylko muzykę powyżej 160km/h robi się już głośno z racji tego że nie ma 6 biegu i silnik ma już dość wysokie obroty.
Samochód wyjątkowo mało pali. Na trasie spokojnie idzie zejść do 8L na 100. Przy dość dynamicznej jeździe w mieście bierze 11-12 L. Szybka trasa średnio 200km/h spalanie na poziomie 10 L. Wszystko oczywiście podane w gazie. Spalanie na benzynie niższe o 1-1,5 L.
Samochód do dzisiaj trzyma się w cenie. Za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić kolo 8-10 tyś zł co za prawie 20 letnie auto jest dość dużo ale za to samochód odwdzięczy nam się niezawodnością i wysoką jakością wykonania.
Przez rok użytkowania wymieniłem tylko jeden wtrysk od gazu co jest groszową sprawa.
Poważnych usterek nie było i miejmy nadzieje nie będzie.
Audi A6 C4 Sedan