Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

Krzychu, 3 lata temu
Silnik 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Od początku , dynamiczne i pewne w prowadzeniu , wykonane staranie ( plastiki , spasowanie elementów naprawdę świetne ) w środku cicho i wygodnie , dobre nagłośnienie i osobiście fajny pakiet stylistyczny , auto pięknie się prezentuje . Dalej , prowadzenie w zakrętach naprawdę świetnie , auto pewnie się prowadzi i trzyma drogi . Kolejno spalanie przy ciężkiej nodze 7 przy eko. udało mi się zejść do 5,5 z jadąc ok 90km/h . Przestrzeni sporo z przodu wygodnie się siedzi ale z tyłu nie można tego powiedzieć . Karoseria świetna , brak rdzy . Widoczność naprawdę kiepska , przy podjechaniu pod sygnalizator , nie widzimy go . przednia szyba jest bardzo mała . Klima i wentylacja daje radę . Koszta utrzymania i tutaj zaczynają się schody , części do tanich nie należą , usterki są bardzo drogie . Co do mojego przypadku , auto sprowadziłem z Niemiec i powiem , że niczym nie poruszałem się z taką ,,gracją '' lecz przez usterki przekląłem ten samochód i pozbyłem się przy pierwszej okazji . DPF , Sprzęgło i Pompo-wtryski kolejno awaria silnika zabiły we mnie przekonanie do Marki . Reasumując , Jeśli mógłbym kupić to auto z salonu to bez zastanowienia , a jeśli miałbym być kolejnym właścicielem - nigdy Więcej . Pozdrawiam serdecznie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 140KM 103kW [l/100km]

Audi A4 B7 Avant