Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

Daniel, 3 miesiące temu
Silnik 1.8 T 190KM 140kW
Rok produkcji 2004
Audi A4 B6 Sedan 1.8 T 190KM 140kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : To co te auto wyprawia na drodze to jest szatan musisz być naprawdę nie ogarem żeby tego nie opanować jak kręcisz ją do 6tys ona wtedy ożywa pokazuje swoje prawdziwe oblicze tylko trzeba zwracać na olej bo lubi wypić chodź jak masz zrobiony silnik dobrze uszczelniony zrobiony z sercem to będziecie zajebistą satysfakcję z tej jednostki. Zapierdalałem ostatnio 600 km autostrada i nie schodziłem niżej jak 140km/h maksymalnie szedłem 210 km/h miejscami spaliła 11 litrów na 100 km to w porównaniu co te auto robi swoją dynamika to jest nic wiadomo jak leciałem przed dłuższy okres 160 non stop to spaliła mi 15 litrów na 100 km no ale niema co się dziwić ale nawet przy 160 km/h jak wyłączysz radio to jest cisza nie słychać żadnych trzasków rzechotow jest cisza te auto płynie po równej drodze na prawdę polecam
Układ hamulcowy : Ten układ hamulcowy jest zdecydowanie za słaby na te auto przy prędkości 200 km/h jest ciężko zatrzymać te auto w miejscu zależnie od sytuację ja osobiście zmieniam na brembo drogie ale warto moim zdaniem
Przeniesienie napędu : Jesli zbasz o auto cały czas to nie ma żadnych zastrzeżeń
Układ elektryczny : Standardowo szyby jak w zwykłych a4 b6 i potencjometr w oryginalnych radiach lepiej jest zrobić oryginalne radio i mieć zajebiste brzmienie w samochodzie niż wstawianie byle gówna za 200 - 600 zł z bluetooth
Jeśli znajdę gdzieś jakąś na sprzedaż w stanie do remontu dajcie znać biorę od razu ;) może być dobita przez niesfornego kierowcę ja chętnie wezmę i zaopieku i na koniec pokaże mu co stracił a jak by zadbał to co mógł by zyskać;) jego strata moja radość;) panowie dbajcie i jeśli ktoś lubi jeszcze z tego autka wyciągać potencjał który ona trzyma w środku to dzielcie się chętnie podyskutuje na ten temat bo mam swoją delikatnie zmodyfikowana jak narazie ;) bo myślę że będzie bardziej ;)
Fajnie równo pracuje i proponuję mimo wszystko wymieniać na oryginalne części a to się odda wszystko później w użytkowaniu
Mogła by być trochę krótsza ale ona lubi obroty także według uznania i użytkowania
Spoko jak to wielo wahacz każdy wie o co chodzi
Zwykle plastiki no i podsufitka każdy ma albo miał ten problem
Ja nie mam zastrzeżeń
Standard
Jak to a4 b6
Fajnie nawet przy 180km/h jest cisza w środku
Wszystko się psuje na swój sposób
Jak narazie brak a jakie u was były ??? To jakie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 190KM 140kW [l/100km]

11,3