Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

smajdor@onet.eu, 15 lat temu
Silnik 1.6 D 54KM 40kW
Rok produkcji 1986
Audi 80 B3 Sedan 1.6 D 54KM 40kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
sluchajcie to naprawde dobre auto. ludzie kupuja golfy II bo dobre. miałem i to i to. audi bije golfa 100 razy. jest szubsze i lepiej sie trzyma drogi. zwrotniejsze i wiecej miejsca w nim jest. porównuje te same auta z silnikiem 1.6. diesel bez tyrbiny z 4 biegowa skrzynia. i uwierzcie mi audi jest DUŻO LEPSZE. POLECAM TEN SAMOCHÓD BO JEST PROSTY I NIEZAWODNY A TO ROZWIAZANIE OSIZ TYŁU JEST GENIALNE. TAM WSZYSTKO ROBISZ SAM I ZA GROSZE. POPROSTU CUDO. oczywiscie auto miałem zadbane a nie jakies paści co sie kupy nie trzymało. było to moje pierwsze auto kupione za swoja kase która zarobiłem. NAPRAWDE POLECAM TO AUTO
zwykły diiesel bez turbo musiałem porobic ale jest ok. yto ten sam model co w golfie II ale tu duzo lepiej zdaje egzamin.
skrzynia super ale ja miałem 4 a nie 5. po przebiegu 340 tysiącach jeszcze chodzi.
jak na takie auto to super sie trzyma drogi. auto dobrze wywarzone i naprawde ok.
jak na tamte lata ok. nie porównuj do lexusa bo teraz tym jeżdze.
diesel dobrze grzał.
miejsca a miejsca. nawet tr nowe auta wymiękaja. kumpel ma A4 z 2002 rku i mniej miejsca
diesel to nie bęzyna.
naprawde dobrze w 7 litrach sie miescil.
ZA ZADBANY EGZEPLAZ MUSISZ ZAPŁACIC.
jak zadbasz to masz a i tak sie nie psól. ja wam powiem tak: jak dbasz tak masz. ludzie jeżdza takimi paściami że szok. ja czy mam auto 2 letnie czy 20 letnie to musi być zadbane.
za ror jazdy zrobiłem 10 tysięcy i nic. amortyzator mi padł ale to od wypadku bo miałem.

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu