Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Avant

jacors4@o2.pl, 17 lat temu
Rok produkcji 1986
Audi 100 C3 Avant 2.3 136KM 100kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
auto kupilem z 4200 uto sprawdza sie w kazdej dziedzinie... jestem bardzo zadowoloni i nie chce miec innego samochodu!bardzo polecam kupno takiego auta!
silnik sprawuje sie swietnie zwazywszy na duze gabaryty i mase auta...audi przyspiesza do 100km/h na lpg w okolo 13-14 sekund na bezynie wystarczy 11-12s (zwazywszy na fakt ze zalozony jest mikser od gazu ktury niestety zmniejsza doplyw powietrza a wiec co by sie dzialo jak by go zdjol?
jak na ten rok skrzynia pracuje swietnie kazdy bieg ma swoje miejsce i nie mam mowy z jakims silowaniem sie z lewarkiem jakie ma miejsce w kazdym kilkuletnim oplu
uklad jezdny jest bardzo dobry jednak polecam wymiane fabrycznych kol 185/70 r14 na przynajmniej na 195/60 r15 et 35 naprawde dobre rozwjazanie optymalne na fabrycznych kapciach alto poprosty sie kiwa na boki
duza przestrzen przeszklona
wszystko na swoim miejscu troche drazni miejsce regulscji oparcia przednich foteli(poprostu nie jest to najlatwiejsze) wersje ze srodkiem c4
szybko sie nagrzewa
duze auto i jaki bagaznik... wersja avant
przy 120km/h slychac tylko lekki szum wiatru
2.3e okolo 1400kg wagi na gazie 11-13 na 100km na bezynie do 10 na 100km pytania? brak!
awaryjnosc spowodowana jest wylacznie stanem polskich drog! a wiec lozyska wachacze amortyzatory i koncowki...
jedyne co robilem w tym aucie to pompa wspomagania! jest to pompa wysoko cisnieniowa i lubi sie pocic chcialem to zlikwidowac...tylko regeneracja koszt ok 600-700zl... troche duzo tak wioec kupilem na allegro za 150 i po 15 tys jest ok.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.3 136KM 100kW [l/100km]

12,3