Lista ocen Volvo S60 II Sedan Facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Gdyby chodziło o przestrzeń dla kierowcy - dałbym całe 5. Pasażer z przodu też ma bardzo wygodnie. Auto sprawia wrażenie bardzo przestronnego dla osoby kierującej - nie jesteśmy osaczeni wnętrzem, ale jednocześnie dla mnie sprawia wrażenie przytulnego :) Wszystko jest pod ręką, nie trzeba się wyciągać, ale rozprostowanie ręki czy nóg nie powinno być problemem :D Co do miejsca z tyłu, to zależy od wzrostu :) To, że jest to auto 4 osobowe z...
~Tomek_W
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Dla mnie i dla mojej rodziny (2+2) wystarczająco dużo miejsca z przodu i z tyłu (nie jesteśmy wysocy) wszyscy poniżej 170cm. Może dla większych i tęższych osób było by ciaśniej. bagażnik niby mały bo tylko 380l ale porównując do np. Opel astra gdzie jest niby 370l to jest w vovlo dużo więcej miejsca. Ostatnio jechałem na tygodniowe wakacje i się spokojnie zmieściłem - chociaż wszyscy mówili że przy 2 dzieci trzeba mieć kombi.
~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Nie wożę za bardzo nikogo z tyłu ale jak już, to nie narzekają 4 osoby. Za to chwalą, że bardzo wygodnie i usypiają mi zawsze a to chyba jest wymowne już samo w sobie.
~Wiliam
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Z przodu brak zastrzeżeń. Z tyłu za dużo miejsca nie ma ale ja tam nie siedzę. Samochód w mojej opinii idealny dla pary albo rodziny z dwójką małych dzieciaków.
~Robertos7310
Sedan Facelifting 2.0 T5 240KM 177kW
Bardzo wygodne fotele. Miejsca sporo a co też istotne na tylnej kanapie miejsca na "buty" pod fotelem jest sporo.
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
180cm wzrostu to norma populacyjna i przy tym wzroście wszyscy mają aż nad to miejsca dla siebie, kanapa z tyłu bardzo wygodna.
~Gabriel
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
dość ciasno w środku, z tyłu trudno zmieścić dorosłe 3 osoby, przestrzeni na nogi też mogło by być więcej.
~Wojtek
Sedan Facelifting 2.4 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Z tyłu bardzo mało miejsca na głowę i na nogi. Wysocy pasażerowie będą mieli problem.
~Marek
Sedan Facelifting 1.5 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Mogłoby być więcej przestrzeni i z przodu i z tyłu, w tej klasie nie jest to mistrz przestronności

Usterki Volvo S60 II

Volvo S60 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grześ
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Jak dla mnie wystarczająca ilość miejsca, jak komuś ciasno to niech żre sałatę
Volvo S60 II Sedan Facelifting