Lista ocen Volvo S60 II Sedan Facelifting (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robertos7310
Sedan Facelifting 2.0 T5 240KM 177kW
Wygoda i ergonomia, świetne walory trakcyjne. Małe spalanie, tu zaskoczenie, choć moje samochody zawsze jakoś mniej paliły od innych. Jakoś wykończenia jak dla mnie rewelacyjny. samochód z rocznika 2016 z rynku USA. Napęd dobrze zestrojony, trudno zerwać kontakt z jezdnia, oczywiście zależne to od rodzaju opon. Miałem oryginalne z USA Michaliny i tu niestety ale.... Dunlop zima i Nokian lato, na prawdę jak "głupiejesz" to asfalt zawija ale...
~Gabriel
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto nie należy do najcichszych, przy prędkości 140km/h jest dosc głośno, na plus jakość wykończenia, bardzo dobre materiały i dobrze spasowane, z tyłu trudno zmieścić 3 os. dorosłe no chyba że są bardzo szczupli, dla rodziny 2+2 jest ok. komfort jazdy dość przyjemny, prowadzi się stabilnie i pewnie, jak by był przyklejony do drogi. auto płynnie przyśpiesza aczkolwiek 6 biegowa skrzynia reaguje zbyt wolno, wyczuwalna zmiana biegów. auto jest...
~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Po prostu bardzo ładny sedan. Dobrze wykonany, nic nie skrzypi, spasowane na najlepszy poziomie, cicho w środku a w konfiguracji z białą skórą się naprawdę ładnie prezentuje i nie nagrzewa latem. Tylko ten lakier granatowy, pomijając fakt, że wszystko widać. Ale jak ptasia bomba poleci to musi być odparzone, bo inaczej to by człowiek był zbyt zadowolony.
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Porównałem z bmw 3 w najdroższej opcji, tak jak moje volvo(oba auta niebieskie i tu + dla bmw żywszy kolor, oba auta w kremowych skórach i z podobnym przebiegiem), porównanie nonsesowne, bmw 3 to nie ta liga, plastyki w bmw słabo spasowane auto duzo mniejsze we wnętrzu, volvo wygrywa ze swoim komfortem jazdy, spalaniem i jakością wykonania.
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Niezwykle dynamiczne auto, elastyczny silnik, wygodne na podróże małe i duże dla 2, max 3 osób. Nie sprawdzi się jako auto rodzinne ze względu na rozmiar bagażnika, ale jeżdżenie nim to czysta przyjemność. Prawdziwa limuzyna klasy premium! Ma wszystko to, czego brakuje bezpośredniej konkurencji.
~daro
Sedan Facelifting 1.6 T3 150KM 110kW
auto pod kazdym względem w swojej klasie na najwyzszym poziomie , silnik mimo 150 km dynamiczny przy oszczednej jezdzie potrafi mało spalić. z detali denerwować moze brak wskaznika temperatury silnika w wersji z podstawowymi zegarami , kosztem wskaznika zmiany biegów czy wskaznika czy jedziemy eco..
~Holub
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Wygodny samochód dla 4 osób. Z kołem dojazdowym w bagażniku jest małomiejsca - wchodzi jedna duża i jedna mała walizka. Dwie duże walizki nie mieszczą się. Na dłuższe wyjazdy/więcej osób rozwiązaniem jest box dachowy, ale robi się głośno w kabinie.
~avner77
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
wady: bardzo mały bagażnik,skrzypiace plastiki,wolna skrzynia gertronic Zalety:dynamiczny(7.1 do 100kmh) rozbudowane systemy bezpieczenstwa,dość dobże wyciszony,rozsadne zużycie paliwa(srednia 7,2l, krótkie trasy)
~avner77
Dziennik kosztów dla Volvo S60 II Sedan Facelifting
7,2
9,5
~Wiliam
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Niesamowita skrzynia biegów. Bardzo dobra jakość materiałów. Oryginalny design. Bardzo pomocne systemy bezpieczeństwa. City Safe uratował mnie już dwa razy. Lane assist stosuję cały czas.
Volvo S60 II Sedan Facelifting