Lista ocen Volkswagen Polo VI (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto jest niskie, kilka razy sobie obiłem głowę, a nie jestem specjalnie wysoki (176 cm). W środku wszystko pod ręką, sprytny bagażnik z obniżaną podłogą. Kto wymyślił w VW włącznik ogrzewania lusterek przy pokrętle ustawiania lusterek? Najpierw nie mogłem go znaleźć, a potem przez kilka tygodni jeździłem z włączonym ogrzewaniem lusterek.
~Equ
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Volkswagen to Volkswagen - schowki, skrytki, kieszonki są tam, gdzie ich potrzebuję. W drzwiach, w podłokietniku, pod fotelem, w konsoli środkowej, pod podsufitką na okulary, w fotelach z tyłu, w drzwiach z tyłu. Do tego porty USB do ładowania telefonów dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie.
~Bratek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko tam gdzie byc powinno - gdzie odruchowo siegam tam to jest. Poprzednio jezdzilem japonskim mieszczuchem i to nie bylo takie oczywiste. Troche szkoda ze podlokietnik jest regulowany tylko na dlugosc i nie da sie zablokowac jego pozycji.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko na swoim miejscu - bardzo prosty w obsłudze i rozłożenie przycisków intuicyjne. Wszystko w zasięgu ręki kierowcy. Samochód co prawda nieco niski, lecz według mnie to pozytywna cecha, gdyż nadaje mu trochę agresywności.
~tartarini
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
nic nie mam do zarzucenia, wszystko jest tam gdzie być powinno, szkoda tylko, że nie ma możliwości wyłączenia systemu start/stop na stałe, na szczęście jest dedykowany przycisk "pod reką" do wyłączenia tego systemu
~DerekCar
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Tutaj również VW precyzja, idealnie na miejscu. I najważniejsze, design! Powala konkurencję jednocześnie przechodząc w segment wyżej. Wersja highline warta swojej uwagi, posiada wiele dodatków które są jak wisienka na torcie.
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko jest na swoim miejscu, wygodne w obsłudze. Wygodne fotele, fajna pozycja za kierownicą. Boki drzwi z najbardziej tandetnego plastiku - absurdalna oszczędność psująca obraz całości.
~Grzegorz
GTI 2.0 TSI 200KM 147kW
Trudno cokolwiek chwalić ,ale przyczepić się też nie ma do czego choć jak na mój gust fotele są zbyt miękkie i jakoś trudno mi znaleźć na trwałe jedno najwygodniejsze ustawienie fotela i kierownicy.
~Jakub Poloczek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko na miejscu. Obsługa intuicyjna nie trzeba czytać instrukcji nawet. Wsiadając do tego auta masz wrażenie jakbyś je znał od lat przecież to Volkswagen jakiego wszyscy znamy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo VI
6,9
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko dobrze rozplanowane, rewelacyjny wyświetlacz multimedialny, klimatyzacja sterowana nie przez dotyk co jest plusem. Nie mam zastrzeżeń