Lista ocen Volkswagen Polo VI (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Generalnie ok, ale zaraz po uruchomieniu silnika miałem zapach stęchlizny w kabinie. Zgłosiłem to do serwisu, gdzie nie stwierdzono usterki, ale zrobiono ozonowanie układu klimatyzacji i na razie jest dobrze. Mam nadzieję, że problem nie powróci. Poza tym, były dwie akcje serwisowe dot. pasów bezpieczeństwa.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Akumulator dość szybko się rozładowuje - już dwa razy musiałem ładować bo wyskoczył komunikat, Autko wyjechało z fabryczna wada spryskiwacza który naprawiono na gwarancji.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Na samym początku, bo po 300 kilometrów, miałem problem z silniczkiem wycieraczki, który w ramach gwarancji wymieniony został na nowy. Oprócz tej sytuacji wszystko działa jak należy.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto odwiedziło raz serwis na gwarancji: głośno dzwoniła na nierównościach dźwignia hamulca ręcznego (podciągnięto linki i jest ok). Poza tym nic się nie dzieje.
~tartarini
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
za krótki okres użytkowania (4tyś km), żeby określić problemy, do tej chwili bez usterek;
~Boguslaw
GTI 2.0 TSI 200KM 147kW
1 miesiąc, 3.5 tys km , 3 usterki. Niestety jest to bardzo słaby wynik jak na auto za 90tys PLN.
~Damian
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Skrzypienie/ piski lusterek składanych przy pełnym otwarciu/zamknięciu.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wymieniono akumulator i tyle, żarówki wciąż oryginalne :)
~DerekCar
Brak. Auto nowe, pakiet przeglądów + gwarancji na 4 lata
~Grzegorz
GTI 2.0 TSI 200KM 147kW
Jak do tej pory bezawaryjny.