Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW 2014-2017 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAN_about_TOWN
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Po pierwszym miesiącu miałem podrapane plastiki w schowkach przed drążkiem zmiany biegów. Jestem jedyną osobą użytkującą to auto i bardzo o nie dbam. Jakość plastików w schowkach jest mizerna + podłokietnik kto wpadł na pomysł żeby całkowicie zakryć hamulec ręczny podłokietnikiem. Efekt tego zabiegu jest taki że podłokietnik który kosztuje dodatkowo koło 800 zł jest cały czas złożony.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Jak na rozmiar autka bardzo dobrze, mam 195cm wzrostu i bez problemu znalazłem wygodną pozycję za kierownicą. Za mną może zmieści się dziecko w foteliku 9-36. Fotelik mocowany tyłem do kierunku jazdy nie wchodzi, tylko za (niższym) pasażerem.
~Michał
~kuffi
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Jak na segment B - jest ok. Dla pasażerów do 180 cm jest tzw niezbędne minimum. Auto idealne dla rodziny 2+1. Bagażnik foremny, ustawny i również ok ( jak na klasę B). Fotelik dziecięcy nie wchodzi za kierowcę o wzroście 180 cm.
~Snayper
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
To jest pomyłka -szczególnie tylna kanapa. Bagażnik...jak na ta klase ustawny :) choć mikroskopowy na dzisiejsze czasy.
~Stefan
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu ok, ale z tyłu mało miejsca zostaje. Dla rodziny z 2 małych dzieci ok.
~Szymon
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Pomimo niedużych rozmiarów pojazd nie sprawia wrażenia małego, zadziwiająco dużo miejsca w środku,
~Ksa
z tyłu mało miejsca gdy kierowca ma długie nogi, sugerowany raczej dla 4 osób
~Paweł
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Przód doskonale z tył trochę gorzej, ale dla dwójki dzieci w zupełności wystarczy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
~pinka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Mało miejsca na tylnej kanapie - raczej tylko dla dzieci.
Volkswagen Polo V Hatchback 5d Facelifting