Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d Facelifting (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grex
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Jak na auto tej klasy jest rewelacja. Do auta wsiada się zdecydowanie wygodniej niż do BMW X3 z 2013 roku (miałem przyjemność jeździć). Sporo miejsca dla pasażera z przodu, a także satysfakcjonująca przestrzeń dla pasażerów (dla 2 dorosłych + 2 dzieci: 9 i 10 lat). Poza tym, super podwójny bagażnik (po podniesieniu pokrywy dodatkowa przestrzeń), dużo schowków, szuflady pod siedzeniami kierowcy i pasażera, schowek na kamizelkę (po stronie...
~MAN_about_TOWN
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Po pierwszym miesiącu miałem podrapane plastiki w schowkach przed drążkiem zmiany biegów. Jestem jedyną osobą użytkującą to auto i bardzo o nie dbam. Jakość plastików w schowkach jest mizerna + podłokietnik kto wpadł na pomysł żeby całkowicie zakryć hamulec ręczny podłokietnikiem. Efekt tego zabiegu jest taki że podłokietnik który kosztuje dodatkowo koło 800 zł jest cały czas złożony.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Jak na rozmiar autka bardzo dobrze, mam 195cm wzrostu i bez problemu znalazłem wygodną pozycję za kierownicą. Za mną może zmieści się dziecko w foteliku 9-36. Fotelik mocowany tyłem do kierunku jazdy nie wchodzi, tylko za (niższym) pasażerem.
~Michał
~kuffi
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Jak na segment B - jest ok. Dla pasażerów do 180 cm jest tzw niezbędne minimum. Auto idealne dla rodziny 2+1. Bagażnik foremny, ustawny i również ok ( jak na klasę B). Fotelik dziecięcy nie wchodzi za kierowcę o wzroście 180 cm.
~Mateuszwojc
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Jak na auto tej klasy wnętrze przestronne, szeroki zakres regulacji foteli. Z tyłu może trochę mało miejsca, ale na krótkie dystanse wystarczająco.
~Snayper
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
To jest pomyłka -szczególnie tylna kanapa. Bagażnik...jak na ta klase ustawny :) choć mikroskopowy na dzisiejsze czasy.
~Nqo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Z przodu ilość miejsca jest dla mnie w sam raz, z tyłu w sam raz dla dzieci. Nie ryzykowałbym dalekiej podróży w cztery dorosłe osoby.
~Stefan
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu ok, ale z tyłu mało miejsca zostaje. Dla rodziny z 2 małych dzieci ok.
~Szymon
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Pomimo niedużych rozmiarów pojazd nie sprawia wrażenia małego, zadziwiająco dużo miejsca w środku,
Volkswagen Polo V Hatchback 5d Facelifting