Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW 2005-2010 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gonia
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Podstawowe wymiany eksploatacyjne. Raz miałam awarię przycisku hamulca postojowego- w roczniku 2006 można zamienić ślepe styki ze zużytymi- nie trzeba wymieniać i programować przycisku. W nowszych nie ma możliwości. Wymiana klocków tylnych tylko z komp. Ja używam SOLUSA do kalibracji. Samochód (jak reszta moich) eksploatowany w warunkach dróg gminnych- często dziurawych i nieutwardzonych.
~Piter
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Układ jezdny za to rewelacja, zrobiłem jakieś 100 tys km i nic ,a drogi się trzyma jak przyklejony, poprzednio miałem BMW E 46 i passat lepszy jest w zakrętach i tam robiłem zawieszenie przez 3 lata użytkowania a w pasku nic i przegląd przechodzi bez problemu.
~Krzysztof
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Samochód pewnie się prowadzi niezależnie czy jedzie się po dziurawych drogach czy autostradzie czy jedziemy 60 km/h czy też 180 km/h autko daje wyczucie drogi bardzo ładnie wchodzi w zakręty pozostaje przy tym pewne.
~Ameryka111
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Zawieszenie jest rewelacyjne, sztywne a zarazem bardzo komfortowe. Bardzo dobrze trzyma się drogi (porównywałem m.in. z Bmw 5 e60, Toyotą Avensis, Citroenem Xsarą Coupe). Dla mnie rewelacja choć Bmw jest troszkę bardziej komfortowe.
~AntyVW
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Wygodny o ile nie stuka , to wina końcówek stabilizatorow wiec jesli stikanie nie przeszkadza to jazda dość komfortowa no i o ile jakas spreżyna nie złamie sie na przekezdzie kolejowym badz na wzniesieniu.
~kufel112@gmail.com
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
... bajka.... nic dodać i nic ująć... w Austrii przy ostrym hamowaniu ze 180km/h i wejściu w zakręt (przespałem zjazd na Wiedeń) układ jezdny dał pokaz na prawdę bardzo wysokiej jakości.
~fil
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Jak dla mnie gumowaty układ kierowniczy i zbyt sztywno zestrojony zawias - "zasługa" wersji Bluemotion. Za to zwykła jazda - napiszę to tak: jedzie prawie sam ;-)
~Flegl
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Zawieszenie jest komfortowe i w miare ciche. Auto precyzyjnie się prowadzi, np w porównaniu do Mondeo które pływa. Ja jednak i tak wolę zawieszenie takie jak jest w Golfach i Focusach.
~konto1313
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Zawieszenie nie jest za twarde, ale samochód trzyma się drogi jak na kombi bardzo dobrze. Układ ESP naprawdę potrafi pomóc wyjść z opresji szczególnie na ośnieżonej jezdni.
~mad1984
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
super. softowy ale pewnie sie prowadzi. nie ma powodow do marudzenia.
Volkswagen Passat B6 Variant