Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Variant

mad1984, 6 lat temu
Silnik 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Rok produkcji 2008
Volkswagen Passat B6 Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : mega pakowne kombi za smieszna kase przyjazne dla kieszeni
Inne : pomijajac bezzasadne bledy, ktore wyskakuja na desce rozdzielczej wszystko ok.
passata kupilem od kolegi z pracy. szukalem auta rodzinnego, niekoniecznie kombi, za male pieniadze. w momencie zakupu samochod mial ok 140tys. i to bylo pierwsze "powazne" auto z tak kolosalnym jak dla mnie przebiegiem. skusila mnie cena. za poobijane kombi z zaplesnialym wnetrzem (3 worki ziemi ogrodowej zamkniete na ok 3mc w aucie stojacym pod chmurka robia robote) zaplacilem ok 15tys. (£2800). plusem bylo to, ze 1 wlasciciel i pelna historia. do tej pory nie moge sie z nim rozstac.
silnik bardzo ekonomiczny, przy spokojnej jezdzie 120km/h 5-6l na setke, po miescie 7-8. fatalna dynamika, ale jakbym chcial szalec to mam inne zabawki od tego. jedyny "wyciek " oleju trafil mi sie z powodu sparcialych uszczelek od turbiny. zainwestowalem £2x4 i po problemie.
brakuje 6! na nic innego nie mozna sie zsarzyc.
super. softowy ale pewnie sie prowadzi. nie ma powodow do marudzenia.
kombi akwarium. widzisz wszystko i wszedzie.
wszystko tam gdzie powinno byc, chyba jak w wiekszosci aut z grupy vw.
ogrzewanie super, ale klima w moim kombi to tragedia. w mocne upaly klima nie wyrabia.
duuuzo miejsca i przepastna przestrzen bagazowa. chyba najwieksza zaleta tego autka.
troszke halasuje, ale zle nie jest
1. tani servis 2.malo pali 3.czesci dostepne wszedzie i bez klopotu
w moim przypadku jestem mega zadowolony
przez 4 lata wymienilem: 1. tylnie lozysko prawe (uderzenie w kraweznik, troche moja wina) 2. sterownik hamulca recznego (£10 i 3 min roboty) 3. podgrzewanie lusterka od str. pasazera przestalo dzialac, ale nie naprawiam tego 4. raz zacial mi sie cenrtalny, wystarczylo otworzyc z kluczyka i wszystko wrocilo do normy
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PDE 105KM 77kW [l/100km]