Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW 2005-2010 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Tutaj PASSAT chyba nie ma konkurencji.Auto jest wewnątrz największe w tej klasie można je spokojnie porównać do aut o klasę większych i chyba też nie miałby się czego powstydzić.Z tyłu ilość miejsca na nogi powala nawet dryblas może wygodnie siedzieć nie ocierając swoimi nogami przedniego fotela.Miejsca nad głowami również jest aż za dużo.Tutaj PASSAT nie ma konkurencji i powiela tylko już na ten temat wyrobioną opinię
~konto1313
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i wszystkich pasażerów... Mam 184 cm wzrostu, a mój trzyletni syn siedząc za mną w foteliku nie jest w stanie dosięgnąć nóżkami do oparcia żeby pokopać trochę tatę po plecach ;)
~fil
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Dał bym ocenę najwyższą gdyby nie przestrzeń na nogi kierowcy. Szeroka konsola środkowa powoduje, że gdy rozluźnić nogi kolano ciągle o nią się opiera. Super fotele chociaż nie wyglądają na to...
~wozny83
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
co powiedzieć jest bardzo wielki :) dużo miejsca w środku dla kierowcy oraz pasażera, dla siedzących na tylnej kanapnie też na pewno miejsca nie braknie. już nie wsopminam o bagażniku, który jest wielki
~maro
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Tutaj ciężko znależć malkontentów. Miejsca jest pod dostatkiem a bagażnik w wersji kombi należy do jednego z największych w tej klasie
~wozny83
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Moim zdaniem miejsca jest bardzo dużo. Mam 185 cm wzrostu a mimo to mam dla siebie dużo miejsca i tak samo jest na kanapie z tyłu
~AntyVW
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Tu najwiecej gwiazdek bo na moj wzrost srednio wysoki 183 i 110kg mieszcze sie bez problemu .
~Gonia
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Duuuuuużo miejsca. Wada (w przypadku mojej działalności) światło bagażnika mniejsz o Forda Mondeo o 3,5 cm.
~wikuś
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Spora przestrzeń dla kierowcy i dla pasażerów. Do bagażnika można naprawdę duuużo zmieścić.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
~mad1984
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
duuuzo miejsca i przepastna przestrzen bagazowa. chyba najwieksza zaleta tego autka.
Volkswagen Passat B6 Variant